You are currently viewing Decyduję się na spędzenie weekendu w świętokrzyskim

Decyduję się na spędzenie weekendu w świętokrzyskim

 

Ostatnio miałem taki nawał pracy, że do domu przychodziłem tylko po to, żeby się wyspać. Miałem do wykonania bardzo ważny projekt i udało mi się wszystko zrealizować. Zasłużyłem na wypoczynek i wziąłem sobie wolny weekend w firmie.

Byłem na bardzo aktywnym weekendzie w świętokrzyskim

aktywny weekend w świętokrzyskimJako właściciel to nie mam urlopów, ale w tym przypadku postanowiłem to zmienić. Wyłączyłem telefon i postanowiłem spędzić aktywny weekend w świętokrzyskim o czym już od dawna myślałem. Jest tam mnóstwo interesujących atrakcji i wiem, że uda mi się wypocząć i zregenerować siły na kolejny tydzień. Zadzwoniłem do swojej przyjaciółki Dominiki i zaoferowałem jej wspólny wyjazd. Ona także miała ciężki tydzień i moja propozycja bardzo jej się spodobała. Przyznała, że marzy jej się taki aktywny weekend w świętokrzyskim i już się pakuje. Razem na pewno miło spędzimy czas zwłaszcza, że oboje mamy takie same zainteresowania. Zarezerwowałem dwa osobne pokoje w pensjonacie, który odwiedzam od lat. Dobrze mnie tam znają i wiedzą czego oczekuję. Zawsze dostaję ten sam pokój. Dominika dostała pokój na tym samym piętrze co ja i byłem z tego zadowolony. Pojechaliśmy na ten aktywny weekend w świętokrzyskim moim samochodem, ponieważ bez problemu pomieścimy wszystkie bagaże. Spotkaliśmy się jeszcze przed wyjazdem, by ustalić szczegóły i zaplanować szczegółowo cały pobyt. To będzie na prawdę świetny weekend dla nas. Na miejscu wszystko było przygotowane. Poszliśmy do swoich pokoi, żeby się rozpakować i umówiliśmy się w recepcji.

Dawno nie miałem tak fajnego i aktywnego weekendu. Dość odreagowałem i udało mi się nazbierać sił. Najbardziej lubię wypoczywać aktywnie, ponieważ tylko w taki sposób mój organizm radzi sobie z obowiązkami zawodowymi. Było rewelacyjnie.