You are currently viewing Potrzebowałam zajęć tanecznych dla dzieci

Potrzebowałam zajęć tanecznych dla dzieci

Moja córka od małego wykazywała zdolności taneczne. Kiedy tylko nauczyła się chodzić rytmicznie poruszała się przy każdej piosence. W końcu postanowiłam, że muszę zapisać ją na jakieś zajęcia taneczne, żeby nie zmarnowała swojego talentu. Oczywiście zależało mi na tym, aby trafiła w bardzo dobre miejsce, gdzie będzie się uczyła pod czujnym okiem solidnego trenera.

Gdzie w Bydgoszczy znajdę zajęcia taneczne?

taniec dla małych dzieci bydgoszczPorozmawiałam na ten temat z przyjaciółką, która miała dziecko w podobnym wieku. Poleciła mi ona szkołę tańca, która oferowała między innymi taniec dla małych dzieci Bydgoszcz to miejscowość, w której centrum mieściła się ta szkoła. Tak się złożyło, że mieszkałam niedaleko, co mnie ucieszyło. Nie miałabym bowiem problemu z tym, aby dowozić córeczkę na zajęcia. Postanowiłam się więc dłużej nie wahać i jeszcze tego samego dnia udałam się do szkoły tańca, aby zapytać o szczegóły. Szybko przekonałam się, że to będzie bardzo dobry wybór. Zajęcia w tej szkole tańca były prowadzone już dla dwuletnich dzieci. Można było zapisać dziecko na zajęcia indywidualne, taniec w parach lub grupowe zajęcia taneczne. Ta szkoła tańca oferowała naukę tańca pod okiem profesjonalnych trenerów i nauczycieli tańca z wykształceniem pedagogicznym i świetnym podejściem do dzieci. Zajęcia odbywały się trzy razy w tygodniu w godzinach popołudniowych, co również mi pasowało.

Zapisałam swoją córkę i już w przyszłym tygodniu odbyła ona swoje pierwsze zajęcia. Była bardzo zadowolona. Zresztą, ja również, ponieważ zajęcia z tańca były nie tylko profesjonalne, ale także bardzo tanie. Jedna godzina kosztowała zaledwie kilkadziesiąt złotych, dzięki czemu zapisanie na nie córki nie spowodowało zbytniego obciążenia mojego szczerze mówiąc skromnego budżetu domowego.