You are currently viewing Znaczniki do treningów piłkarskich

Znaczniki do treningów piłkarskich

Kilka lat temu razem z kolegami z osiedla zaczęliśmy grać w piłkę na pobliskim boisku. Z czasem nasze spotkania stawały się coraz bardziej regularne, aż doszliśmy do etapu, kiedy umawiamy się praktycznie co tydzień. Przy okazji znacznie poprawiliśmy też nasz poziom i zastanawiamy się nad zapisaniem się do ligi amatorskiej, która organizowana jest w naszej dzielnicy.

Akcesoria do treningów piłkarskich

znaczniki piłkarskiePonieważ nasze spotkania stały się dość regularne, podobnie jak skład postanowiliśmy nawet kupić sobie znaczniki piłkarskie, żeby już się nie mylić i zawsze wiedzieć, kto jest z kim w drużynie. Okazało się, że była to znacznie tańsza inwestycja, niż sądziliśmy i wszyscy chętnie złożyli się na ich zakup. Trzeba przyznać, że od chwili, kiedy zaczęliśmy ich używać nasza gra stała się bardziej płynna, ponieważ przestaliśmy się mylić i podawać do przeciwnika. Po trzech miesiącach postanowiliśmy, że do ligi zapiszemy się w przyszłym roku jak jeszcze potrenujemy z naszymi znacznikami i zobaczymy, jaką formę będziemy w stanie dzięki nim osiągnąć. Ważne też, że nie zajmują one dużo miejsca, dzięki czemu wszyscy o nie dbamy i ustaliliśmy nawet kolejkę, kiedy kto bierze je do domu w celu wyprania. Naprawdę sami nie jesteśmy w stanie sobie wytłumaczyć, dlaczego tak długo zwlekaliśmy z ich zakupem, skoro w cale nie były drogie, a przyniosły nam tyle korzyści, z których przecież mogliśmy korzystać już od dawna.

Nasze treningi przyniosły efekt i rok później zapisaliśmy się ostatecznie do ligi. Okazała się ona wprawdzie trudniejsza, niż myśleliśmy, ale po dwunastu kolejkach zajmujemy piątek miejsce na czternaście drużyn, więc nie jest źle. Nasze znaczniki przydają się jak nigdy, ponieważ poza sobotnimi meczami nadal spotykamy się w tygodniu, żeby potrenować i wtedy znaczniki są zawsze w użyciu.