You are currently viewing Kabina prysznicowa zamiast wanny

Kabina prysznicowa zamiast wanny

Jesteśmy właśnie w trakcie remontu naszej łazienki. Jest to nieduże pomieszczenie w mieszkaniu w bloku, więc musimy naprawdę się wysilić, aby je odpowiednio rozplanować logistycznie. Do tej pory w łazience znajdowała się wanna, która zajmowała sporo miejsca. Postanowiliśmy zastąpić ją prysznicem. Jesteśmy więc na etapie poszukiwania najlepszego modelu do naszej łazienki. 

Idealny prysznic do mieszkania

kabiny prysznicowe gdańskWanna jest naprawdę wygodnym sposobem na kąpiel. Można do niej nalać wody i zrelaksować się dłuższą chwilę. Prysznic jest jednak o wiele wygodniejszy i szybszy. W dodatku zajmuje mniej miejsca, dlatego też przy okazji remontu postanowiliśmy zamienić wannę na prysznic w naszej łazience. Trzeba było rozplanować układ wnętrza od nowa. Stworzyliśmy projekt małej, ale funkcjonalnej i nowoczesnej łazienki. Płytki, meble i wszystkie najpotrzebniejsze urządzenia są już praktycznie kupione. Pozostał nam tylko prysznic. Okazuje się, że jak się wpisze w Internet frazę kabiny prysznicowe gdańsk, to wyskakuje naprawdę mnóstwo ofert. Nas interesują te najmniejsze kabiny, jednak nie chce takiej półokrągłej. Do naszej koncepcji pasuje bowiem kabina w kształcie kwadratu lub ewentualnie prostokąta. Mam kilka na oku, z czego część z nich posiada nawet wbudowany masaż. Wiadomo, że te z masażem kosztują trochę więcej, jednak mają do celowo służyć kilka dobrych lat, więc taka mała inwestycja jest całkiem opłacalna. Co do kształtu, to najbardziej odpowiadać mi będzie prosty kształt również ze względu na prostotę czyszczenia. 

Prysznic zamiast wanny jest doskonałym pomysłem, który szczególnie sprawdza się w mieszkaniach, gdzie łazienki są dosyć małe. Ja obecnie mam remont w mieszkaniu i również wymieniamy wannę na prysznic. Kabin jest na rynku tak dużo, że jeszcze szukamy odpowiedniej dla siebie.