You are currently viewing Wypożyczyłam auto z lotniska

Wypożyczyłam auto z lotniska

Dzisiaj przylatuję w odwiedziny do mojego brata. Tydzień temu urodził mu się pierworodny synek. Mój brat zapraszał nas do siebie już jakiś czas temu ale nie mogłam w pracy wziąć wolnego. Kiedy dowiedziałam się, że maluch jest już na świecie bardzo się ucieszyłam. Przy okazji będę mogła go zobaczyć i poprzytulać.

Wynajęłam samochód na lotnisku

Gdańsk wynajem samochodów najtaniejKiedy maluszka nie było na świecie to brat zawsze mnie z lotniska odbierał. Tym razem nie chciałam go fatygować więc powiedziałam, że już mam załatwiony transport. Koleżanka jakiś czas temu mówiła mi, ze jak ona ostatnio przyleciała do Polski to korzystała z dobrej firmy, która tanio wynajmuje samochody. Gdańsk wynajem samochodów najtaniej był dostępny bezpośrednio na lotnisku więc bez problemu na miejscu mogłam załatwić wszystkie formalności. Oczywiście przed podróżą zadzwoniłam bezpośrednio do firmy i podpytałam się czy muszę dokonywać jakieś rezerwacji ale nie było to konieczne. Wszystkie formalności miałam załatwić na miejscu. Samochody, które były zapewniane przez firmę były sprawdzane na bieżąco i były dobre jakości. Gdańsk wynajem samochodów najtaniej cieszył się sporym zainteresowaniem. Wielu klientów, którzy wylądowali ze mną korzystali z wynajmu samochodu z tej firmy. Wybrałam sobie mały model, którym dobrze będzie mi się jeździło. Lubię małe auta. Są moim zdaniem lepsze do parkowania. Podjechałam w ciągu godziny do mojego brata i udało mi się załapać na kąpiel. Mateuszek wyglądał ślicznie.

Mój brat świetnie sobie radził w opiece nad synkiem. Zapytał się kto mnie przywiózł. Powiedziałam, że wypożyczyłam auto w dobrej cenie bezpośrednio z Gdańskiego lotniska. Auto dobrze się prowadziło i sprawnie dojechałam. Następnym razem także skorzystam z wypożyczalni. To jest dla mnie wygodniejsze bo nie muszę nikogo angażować.