You are currently viewing Potrzebowałam drzwi pokojowych

Potrzebowałam drzwi pokojowych

Zdecydowałam się zrobić w moim mieszkaniu imprezę urodzinową z okazji moich trzydziestych urodzin. Niestety w pewnym momencie impreza trochę wymknęła się spod kontroli. Jeden z uczestników zabawy zniszczył drzwi do mojego pokoju. Najpierw je bowiem wyłamał z futryn, a następnie połamał. Drzwi stały się bezużyteczne, a ja musiałam kupić sobie nowe.

Kupno drzwi pokojowych w Świdniku

drzwi pokojowe świdnikNajpierw jednak musiałam znaleźć miejsce, gdzie takie drzwi można zakupić. Były mi potrzebne naprawdę solidne i wysokojakościowe drzwi pokojowe Świdnik to duża miejscowość, dlatego na szczęście nie miałam problemu ze znalezieniem sklepu, który oferował takie produkty. Wymierzyłam dokładnie jakich drzwi potrzebuje i udałam się w to miejsce. Muszę przyznać, że znalazłam tam naprawdę bardzo duży wybór solidnych drzwi pokojowych, z których jeden model spodobał mi się najbardziej. Były to wytrzymałe, drewniane drzwi pokojowe z szybą mleczną (czyli nieprzezroczystą) po środku. Były one dostępne w różnych wariantach kolorystycznych. Ich dużą zaletą był fakt, że można je było zamknąć na klucz. Drzwi otwierały się lewoskrętnie i pasowały rozstawem zawiasów do futryn, które miałam w mieszkaniu. To było więc dokładnie to, czego potrzebowałam. Zdecydowałam się więc je zakupić i zamówić wraz z dostawą do mieszkania oraz montażem przez fachowców. Szybko przekonałam się, że to była dobra decyzja.

Już kilkanaście dni później zjawiła się u mnie w mieszkaniu ekipa, która natychmiast zabrała się za montaż nowych drzwi. Muszę przyznać, że byłam z nich bardzo zadowolona. Mimo solidnej konstrukcji, były one lekkie i łatwo się otwierały i zamykały. Te drzwi są zamontowane w moim pokoju już od kilkunastu tygodni i jak do tej pory nie mam co do nich żadnych zastrzeżeń.