You are currently viewing Po pierwsze: strona internetowa

Po pierwsze: strona internetowa

Kiedy rozpoczynałem pracę na własnej działalności miałem jedynie paru znajomych, którzy odpowiedzialni byli między innymi za stworzenie różnych grafik dla klientów, którzy chcieli posiadać własną stronę internetową. Początkowo wiedziałem, że nie mam co uderzać do większych firm i zacząć z nimi działać, gdyż na pewno oczekują oni bardzo ciekawych projektów.

Atrakcyjne i modne strony dla klientów

tworzenie stron internetowych olsztyn

Posiadanie portfolio, którym ja się nie mogłam jeszcze pochwalić było brane pod uwagę. Wszystko małymi krokami, tak sobie to powtarzałem, a z miesiąca na miesiąc przybywało do naszej firmy wielu klientów, z czego każdy był na tyle różnorodny, że w końcu mogłem coś wpisać do portfolio oraz umieścić w nim przykłady stworzonych przez naszą firmę stron internetowych. Jako zespół bardzo dobrze się dogadywaliśmy, a cały proces jak tworzenie stron internetowych olsztyn był właśnie podzielony pomiędzy kilka osób. Osobą pierwszego kontaktu, czyli sprzedawca takiej strony internetowej oraz osoba odpowiedzialna za obsługę klienta przekazywała wszystkie najważniejsze informacje dotyczące tworzenia strony internetowej, czy też jej zaprojektowania od nowa uzyskane od klientów, a następnie ta osoba kontaktowała się z naszym działem wykonawczym, w którym pracowało już kilkanaście osób. Osób odpowiedzialny między innymi za wdrażanie różnorodnych modułów, czy także tworzenie różnorodnych grafik, które są potrzebne na każdym etapie realizacji własnej strony internetowej. W Olsztynie działa wiele kreatywnych firm.

Aby stworzyć stronę trzeba finalnie spotkać się z oczekiwaniami klientów, które zazwyczaj są dość wygórowane i niemożliwe do spełnienia, dlatego zawsze moją rolą jest odpowiednie poinformowanie klientów o tym, czego mogę oczekiwać oraz ile to ich będzie kosztować.