You are currently viewing Lekkie szlabany dostępowe

Lekkie szlabany dostępowe

 

Na osiedlu mieliśmy ciągły problem z osobami nieupoważnionymi, które korzystały z miejsc parkingowych, przeznaczonych tylko dla mieszkańców. Liczne zgłoszenia niewiele pomogły, toteż postanowiliśmy przy wjazdach do podziemnych parkingów postawić urządzenia ograniczające dostęp dla pojazdów wszelkiego rodzaju.

Najlepsze szlabany do osiedlowego parkingu podziemnego

szlabany lublinNaszym założeniem było ograniczenie możliwości dostępu do podziemnego parkingu osiedlowego osobom nieupoważnionym, aczkolwiek bez zmniejszania komfortu korzystania z niego dla mieszkańców. W tym celu przy wjazdach zamontowane zostały szlabany Lublin ma jednego z najbardziej rekomendowanych producentów automatyki, bram i szlabanów, toteż bez wahania zaopatrzyliśmy się w szlabany właśnie stamtąd. Nie chcieliśmy montować szczególnie skomplikowanych urządzeń, toteż nasze szlabany należą do raczej prostych wariantów, otwieranych za pomocą pilota posiadanego przez wszystkich mieszkańców, którzy parkują samochody na terenie parkingu. Same szlabany nie należą ani do szczególnie masywnych, gdyż są prostymi konstrukcjami wykonanymi głównie z tworzyw sztucznych. Mają one jednak za zadanie tylko uniemożliwiać wjazd osobom nieupoważnionym, toteż nie muszą być bardzo odporne czy ciężkie i masywne. W swoim zadaniu spisują się doskonale, gdyż już od zamontowania szlabanów zauważyliśmy spadek problemów z nieupoważnionym parkowaniem, a wkrótce udało się nam go całkowicie wyeliminować.

Szlabany zostały nam zamontowane przez ekipy producenta, toteż nie musieliśmy samodzielnie się z nimi zmagać, ani też nie potrzebowaliśmy angażować do montażu ekipy budowlanej czy instalatorskiej. Montaż nie zajął nawet całego dnia, gdyż nasze szlabany to urządzenia bardzo proste w instalacji na wybranym miejscu.