You are currently viewing Zegar z winyla w moim pokoju

Zegar z winyla w moim pokoju

Urządzenie swojego pokoju według własnych zasad to cel, jaki wyznaczyłem sobie na przyszły rok. Lubię zmiany, a odświeżony design w moim pokoju będzie z pewnością dobrym posunięciem. Planuję zrobić porządny remont. Myślę, że całość zajmie mi około dwóch tygodni. Jednak już teraz pragnę podzielić się z Wami tym, jak mój pokój będzie wyglądać…

Lubię zegary z płyt winylowych

zegar ścienny płyta winylowaPowierzchnia pomieszczenia to ok. 15 metrów kwadratowych. Na dłuższej ścianie chcę zrobić fototapetę przedstawiającą górski krajobraz. Zabieg ten doda pomieszczeniu głębi. Na przeciwległej ścianie będą ustawione meble, ale nie cztery szafy jak dotychczas, lecz jedna. Przy okazji warto zrobić porządek również z ubraniami. Łóżko ustawię pod oknem prostopadle do mebli, a na przeciwko na zawieszę zegar ścienny płyta winylowa. Ten typ nośnika muzyki kojarzy się ze starymi, dobrymi rock’n’roll’owymi czasami. Poza tym jestem fanem analogowego brzmienia i jak tylko zobaczyłem ten zegar w witrynie sklepowej, postanowiłem bez wahania go nabyć. Trzeba przyznać, że jest to bardzo prosta konstrukcja, a ja wychodzę z założenia, że proste rozwiązania są najlepsze. W dodatku, niedawno zdałem sobie sprawę, że podobny zegar wisiał w pokoju hotelowym w Berlinie, w którym spałem. W stolicy Niemiec zaś byłem z okazji koncertu jednego z moich ulubionych artystów z drugiej połowy lat 90. Wracając do mojego pokoju. Do pełni szczęścia brakuje jeszcze biurka na komputer oraz dywanu. Kocham dywany, tak samo jak kwiaty. Mój pokój będzie zdobić mnóstwo paproci i kaktusów.

Tak to sobie wymyśliłem. Warto wykreować swój własny styl, w którym czujemy się dobrze. Przebywanie w miejscu, w którym wszystkie rzeczy są zgodne z naszymi preferencjami poprawia nastrój, oraz sprawia, że czujemy się komfortowo. Łatwiej jest po prostu odpocząć.