You are currently viewing Zatrudniłam pracownika do produkcji mebli

Zatrudniłam pracownika do produkcji mebli

 

Poszukuję pracownika. Prowadzę firmę od trzech lat. Mamy wiele zleceń. Pracownicy, których zatrudniam są bardzo solidni. Dobrze wykonują swoje obowiązki. Jestem zadowolona z ich pracy. Moja firma sprzedaje wyprodukowane na miejscu meble. Dbam o to żeby meble były najwyższej jakości.

Poszukuję pracownika do produkcji mebli

meble kuchenne na wymiar produkowane w LubiniePracownika, którego poszukuję przeszkolę do pracy. Każdemu zapewniam szkolenie wstępne. Zależy mi na kimś, kto ma już doświadczenie z branżą. Może to być uczeń po szkole ale chciałabym żeby lubił taką pracę. Jestem przekonana, że jeżeli pracownik, lubi swoją prace i ludzi z którymi pracuje znacznie lepiej wykonuje swoje obowiązki. Meble kuchenne na wymiar produkowane w Lubinie są doceniane przez moich klientów. Dzięki temu mam wiele zleceń i mogę przyjmować co jakiś czas dodatkowe osoby Moja firma znajduje się na wsi, gdzie było kiedyś spore bezrobocie. Wspólnymi siłami z pracownikami staramy się, żeby firma dobrze prosperowała żeby każdy z nas miał pracę i dobre wynagrodzenie. Udało mi się ostatnio podpisać bardzo dobrą umowę z zagraniczną firmą. Firma zajmuje się budową bloków i domków. Generalnie w swojej ofercie planują urządzać kuchnie. Meble kuchenne na wymiar produkowane w Lubinie idealnie się do tego nadają. Warunki finansowe są zadowalające dla mnie i dla dewelopera. Nasze meble są porządne i nie są aż tak bardzo drogie. Ja dzięki umowie mogę zatrudnić dodatkową osobę, którą przygotuję do pracy.

Udało mi się znaleźć dobrego pracownia, który ma spore doświadczenie w branży. Dzięki temu szkolenie wstępne nie musiało być długie. Pracownik szybko zaaklimatyzował się w naszej firmie i bardzo dokładnie wykonuje polecenia swojego przełożonego. jestem zadowolona z procesu rekrutacji. Mogę spokojnie szukać kolejnych zleceń.