You are currently viewing Zastosowanie folii z poliuretanu do ochrony aut

Zastosowanie folii z poliuretanu do ochrony aut

Wśród wielu rozwiązań technologicznych, które mają na celu ochronę lakieru samochodo0wego, wyróżniają się folie typu PPF. Są to tak zwane powłoki poliuretanowe. Można je zamówić np. w Katowicach. W stolicy Śląska łatwo wykonać zabieg laminowania blacharki. Dzięki temu auto na długi czas będzie chronione przed brudem, kurzem i podrażnieniami mechanicznymi.

Lśniąca maska samochodu pokryta folią

folie poliuretanowe katowiceKażdy kierowca i właściciel samochodu zna to uczucie, gdy po dłuższej jeździe autem zauważa liczne zarysowania na karoserii. To odpryski piasku, żwiru i błota, które przenoszone są na karoserię przez inne auta oraz z samej drogi. Można uniknąć tych przypadkowych, niechcianych zabrudzeń laminując blachę zewnętrzną. Każdy, kto dba o swój samochód i chce zachować błyszczący lakier, może wypróbować folie poliuretanowe. To dobre i niedrogie rozwiązanie o powszechnym zastosowaniu. Dla przedsiębiorstw, które chcą zamówić sprawdzone folie poliuretanowe Katowice są miastem kluczowym. To właśnie w centralnym ośrodku miejskim Górnego Śląska produkowane są folie PPF. Także sama usługa laminacji dostępna jest w profesjonalnych zakładach blacharskich. Dobry lakiernik doradzi w wyborze folii i w sposób fachowy nałoży tą cienką warstwę zabezpieczającą na maskę, drzwi boczne i pozostałe elementy karoserii. Zatem dobry wygląda auta można osiągnąć stosując sprawdzone i ekonomiczne rozwiązanie bez obawy przed uszkodzeniem lakieru. 

Gdzie najlepiej oddać auto, by zabezpieczyć lakier? W Katowicach można skorzystać z pomocy doświadczonego blacharza i lakiernika, który stosuje folie poliuretanowe. To innowacyjne tworzywo sztuczne posiada wspaniałe właściwości. Przede wszystkim zabezpiecza karoserię przed uszkodzeniami zewnętrznymi i wpływem czynników pogodowych.