You are currently viewing Zamawiam pracownikom firmowe kalendarze z logo

Zamawiam pracownikom firmowe kalendarze z logo

Co roku na zakończenie szef organizuje dla wszystkich pracowników imprezę. Jemy wspólnie kolację i udajemy się na święta do domów. Spotykamy się po nowym roku. W tym roku miały czekać na wszystkich pracowników dodatkowe atrakcje.

Zamówione firmowe kalendarze z logo spodobały się wszystkim

firmowe kalendarze książkowe z logoSzef poinformował mnie, że chce wręczyć wszystkim pracownikom firmowe kalendarze książkowe z logo naszej firmy i miałam się tym osobiście zająć. Wiedziałam do kogo się w tej sprawie odezwać. Poza świetnie wykonanymi kalendarzami dostaniemy niższą cenę. Mój chłopak się tym zajmuje i chętnie przyjmie od nas zlecenie. Nasza firma jest ogromna i liczy ponad pięciuset pracowników. Zlecenie na firmowe kalendarze książkowe z logo w takiej ilości to nie lada kąsek dla takiej firmy jak ta, w której pracuje mój chłopak. Wiem, że to będzie ich pierwsze takie zlecenie. Raczej współpracują z małymi firmami. Kiedy zadzwoniłam do Jacka i go o wszystkim poinformowałam to nie krył zadowolenia. Zadeklarowali wykonać wszystkie firmowe kalendarze książkowe z logo w terminie do piątego grudnia. Wiedziałam, że wywiążą się z tego zamówienia. Cena była jeszcze niższa niż się wcześniej spodziewałam co się spodobało szefowi. Postanowił dodatkowo każdemu dorzucić jakiś słodki upominek. Kalendarze przyjechały do nas zgodnie z umówionym terminem. Wszystko zostało wykonane jak należy i mogłam wykonać przelew. Janusz podziękował, że o nim pomyślałam i dał mi dodatkowo kalendarz ścienny z logo naszej firmy, żebym powiesiła sobie w pokoju.

Wszystkim naszym pracownikom bardzo się spodobały firmowe kalendarze, które zostały rozdane po kolacji. Niektórzy to już zaczęli wprowadzać notatki i plany na przyszły rok. To był udany wieczór, który spędziliśmy w miłej atmosferze.