You are currently viewing Zalety strojów kąpielowych tankini

Zalety strojów kąpielowych tankini

Jeszcze do niedawna to skąpe stroje kąpielowe bikini królowały na plażach, jednak ostatnio można zauważyć coraz więcej kobiet w bardziej zabudowanych kreacjach kąpielowych i to niezależnie, czy mówimy o kobietach mniej lub bardziej szczupłych. Moda na tankini trwa w najlepsze i biorąc pod uwagę pozytywne aspekty tego stroju nie ma się czemu dziwić.

Co to jest tankini?

kostium kąpielowy tankiniCoraz więcej kobiet decyduje się zamienić swój strój bikini na tankini, czyli strój dwuczęściowy, który jednak od bikini różni się tym, że posada koszulkę zamiast stanika. Jedną z największych zalet, jakie daje nam tankini to bardzo wysoki komfort noszenia oraz oczywiście możliwość ukrycia defektów sylwetki jednocześnie podkreślając jej walory, takie jak na przykład talia. Kostium kąpielowy tankini ma jednak znacznie więcej zalet aniżeli te dwie. Jak nietrudno się domyślić dzięki temu, że jego część stanowi koszulka staje się tym samym niezwykle uniwersalny. Można ubrać go nie tylko do klasycznych majtek na plaże, ale również świetnie prezentuje się ze spódniczkami, krótkimi spodenkami, czy długimi dżinsami albo leginsami. Dokładnie w ten sam sposób, jak w przypadku tradycyjnej koszulki na ramiączkach z tą różnicą, że nasza koszulka jest jednocześnie strojem kąpielowym. Jest to zatem niezwykle wygodne rozwiązanie zwłaszcza w upalne dni podczas których jak wiemy materiał z którego jest zrobiony strój kąpielowy radzi sobie najlepiej ze wszystkich.

Ten zdobywający serca strój kąpielowy jest również rewelacyjnym wyborem w przypadku kobiet w stanie błogosławionym, które nie chcą eksponować na słońcu swojego brzuszka. Co więcej, to jedyny taki strój kąpielowy w którym tak rewelacyjnie prezentuje się figura jabłuszka gdzie, jak wiemy często zdarza się wystający brzuszek. Koszulka od tego stroju świetnie go ukryje, a jeśli połączymy ją z figami podkreślimy tym samym nasze długie nogi i nadamy sylwetce wspaniałych kształtów.