You are currently viewing Zalety maty medivon do masażu

Zalety maty medivon do masażu

Stres, przetrenowanie oraz brak odpowiedniego wypoczynku mogą powodować silne bóle pleców. Powodują je także problemy reumatyczne, hormonalne i nieleczone wady kręgosłupa. Doskonałą metodą walczenia z dolegliwościami bólowymi jest masaż. Jeśli jednak nie mamy czasu udać się na profesjonalną usługę do masażysty, warto zaopatrzyć się w wielofunkcyjną matę masującą.

Komfort i rozluźnienie dzięki macie

komfortowa mata masująca medivonDla wszystkich, którzy potrzebują chwili relaksu w trakcie dnia, a nie chcą porzucać przy tym swoich codziennych czynności najlepszym rozwiązaniem będzie zastosowanie maty do masażu. Jest to dobry sposób na to, by w domowych warunkach zapewnić sobie profesjonalny masaż Shiatsu, który usprawni całe ciało. Na wszelkie bóle reumatyczne, kostno-stawowe oraz do rozluźnienia mięśni po intensywnym treningu najlepszym rozwiązaniem będzie komfortowa mata masująca medivon. Posiada ona 3 poziomy regulacji szybkości masażu, a ponadto ma też funkcję podgrzewania. Wykonuje mechaniczne masaże karku, okolic krzyżowo-lędźwiowych i całych pleców. Sterowana jest na łatwy w użytkowaniu pilot zamontowany jako integralna część urządzenia. Produkt jest wykonany z miękkiego komfortowego materiału odpornego na zabrudzenia i uszkodzenia. Rozmiar jest uniwersalny, a montaż odbywa się przy użyciu prostych pasków na rzepy, które umożliwiają dopasowanie przedmiotu do każdego siedziska – zarówno do kanapy w domu, jak i do fotela samochodowego.

Maty wykonują aż 4 różne rodzaje masażu, które można w łatwy sposób dopasować do aktualnych potrzeb. Istnieje możliwość regulacji trybu na masaż punktowy, który skupi się tylko na wybranej przez nas partii kręgosłupa. Regularne masaże leczą migreny, poprawiają krążenie i pozytywnie wpływają na funkcjonowanie całego organizmu. Jest to idealny sposób na relaks po ciężkim dniu pracy.