You are currently viewing Zabiegi kosmetyczne wygładzające zmarszczki

Zabiegi kosmetyczne wygładzające zmarszczki

 

Która z kobiet dotkniętych przez upływ czasu, nie chciałaby pozbyć się kilku zmarszczek ze swojej twarzy? Szczęśliwie, dzięki rozwojowi medycyny estetycznej, jest to nie tylko możliwe, ale również proponowane są nam zabiegi, dzięki którym uzyskany efekt utrzyma się na naszej twarzy przez dłuższy czas. Dzisiaj w kilku zdaniach przedstawię wam jeden z tego typu zabiegów.

Zabieg przy użyciu wypełniacza Juvederm

juvederm ultraFirmy zajmujące się produkowaniem kosmetyków służących do wypełniania zmarszczek każdego roku dostarczają na rynek nowe lub ulepszone produkty. Jednym z tego typu produktów jest Juvederm Ultra, przy którego pomocy przeprowadza się kosmetyczne zabiegi wypełniania zmarszczek. Produkt ten bazuje swoim składem, co oczywiste, na kwasie hialuronowym, który w sposób naturalny występuje w naszym organizmie, dzięki czemu zabiegi z tego typu substancją dają o wiele lepsze efekty. Kwas hialuronowy utrzymuje w naszym organizmie odpowiednią objętość skóry i pomaga w jej nawilżeniu, ze względu na fakt, iż w naturalnej postaci kwas zostaje bardzo szybko wchłonięty, czasami nasza skóra może wymagać dostarczenia jej z zewnątrz, by zachować swoją jędrność i wygładzić zmarszczki nawet na rok. Jeśli chodzi o cechy szczególne Juvederm Ultra, oprócz kwasu hialuronowego w jego skład wchodzą również substancje znieczulające, dzięki czemu pacjent odczuwa zaledwie minimalny ból podczas iniekcji, która z reguły zajmuje około 15-20 minut.

Produkt Juvederm pozwala na zachowanie naturalnego wyglądu skóry nawet tuż po zabiegu, ponieważ powoduje niewielki obrzęk i zaczerwienienie. Jeśli chodzi o same efekty iniekcji tego żelowego produktu, są one widoczne tuż po zabiegu, więc pacjent ma zawsze możliwość ocenienia rezultatów bezpośrednio po zakończonym zabiegu.

Dodatkowe informacje o wypełnianiu zmarszczek preparatem Juvederm Ultra na: https://dermafillers.pl/