You are currently viewing Wynajem noclegu nad jeziorem powidzkim

Wynajem noclegu nad jeziorem powidzkim

Już od najmłodszych lat uwielbiałem jeździć na różnego rodzaju biwaki oraz obozy. Spacery po lesie, bliskość przyrody i głusza nie są mi obce. W tym roku swoją pasją postanowiłem zarazić swoją narzeczoną. Planowałem ciekawą wycieczkę z dala od wielkiego miasta.

Komfortowy nocleg nad jeziorem powidzkim

noclegi jezioro powidzkieKtóregoś dnia natknąłem się w sieci na ciekawą ofertę. Wokół domków do wynajęcia znajdowały się przepiękne okoliczności przyrody, a zdjęcia przedstawiające okolicę zapierały dech w piersi. Nie namyślając się długo, postanowiłem spędzić tam weekend z narzeczoną. Jeżeli chodzi o noclegi jezioro powidzkie jest jednym z najlepszych miejsc do tego typu wypoczynku. Zarezerwowałem miejsca z widokiem na ten wspaniały akwen i z radością oznajmiłem wybrance, gdzie spędzimy najbliższy weekend. W dniu przyjazdu pogoda była bardzo ładna, świeciło słońce, a tafla jeziora zachęcała do odpoczynku nad brzegiem. Nasze pokoje były umiejscowione w drewnianym domku, który był bardzo dobrze wyposażony. W domku znajdowały się dwa pokoje, z których jeden był sypialnią z drewnianym łóżkiem, a drugi spełniał funkcję salonu z kominkiem. Wewnątrz znajdował się także mały aneks kuchenny wraz z lodówką, ale właściciele ośrodka zachęcali także do korzystania z restauracji, która prowadzili. Ponadto, w domku znajdowała się łazienka z prysznicem oraz świeże ręczniki i akcesoria higieniczne. Przed domkiem znajdował się taras z widokiem na jezioro, a na terenie ośrodka mogliśmy zorganizować ognisko. Podczas weekendu czas spędzaliśmy w otoczeniu przyrody, poznając jezioro oraz okoliczne rejony. Nasze pokoje były bardzo wygodne i komfortowe, niczego w nich nie brakowało, a wśród otaczającej nas przyrody czułem się znakomicie.

Bardzo ucieszyłem się, gdy moja narzeczona zaczęłam razem ze mną spędzać wolny czas na świeżym powietrzu. Nasz ostatni wypad był wspaniały, spędziliśmy go cichym i spokojnym miejscu, a bliskość natury sprawiła, że czuliśmy się tam bardzo dobrze.