You are currently viewing Wynajem busów moim pomysłem na przedsiębiorstwo

Wynajem busów moim pomysłem na przedsiębiorstwo

Moja sytuacja finansowa nigdy nie była pewna. Zawsze miałem problemy ze znalezieniem zatrudnienia. Ukończyłem technikum samochodowe. Zajęcia w warsztatach były bardzo ciężkie i nie chciałem spędzić całego życia w kanale naprawiając zepsute auta.

Wynajem busów w Bydgoszczy dobrze zorganizowany

wynajem busówWiedziałem, że trzeba coś z tym zrobić. Moja żona stwierdziła, że mamy bardzo dużo oszczędności i może warto zainwestować we własny biznes. Miałem nadzieję, że wszystko się uda. W taki sposób powstała nasza rodzinna wypożyczalnia busów. Moje doświadczenie miało mi we wszystkim pomóc. Parę lat temu zajmowałem się całym planowaniem transportów. Wtedy moim pracodawcą była bardzo znana wszystkim Lufthansa. Niestety trudna sytuacja na rynku oraz przymusowe cięcia pozbawiły mnie przytulnego stanowiska i ponownie musiałem zmienić kierunek. Teraz zakładając coś własnego czekało mnie dużo papierkowej pracy. Wynajem busów-Bydgoszcz musiał być porządnie zorganizowany. W pewnym momencie zatrudniłem nawet biuro rachunkowe, które miało mi pomóc w całych tonach dokumentów. To rozwiązanie pomogło mi zaoszczędzić naprawdę sporo czasu i mogłem zajmować się innymi rzeczami. Same kupno sprzętu musiałem jakoś zaaranżować. Mój przewóz osób musiał być prowadzony z bezpieczny sposób i nasze autobusy miały posiadać pewne standardy. Oczywiście nie obyło się bez kredytu. Kolejnym krokiem była otwarta rekrutacja. Zależało mi na lepszym sprzęcie. Również wynajem autobusów wymagał odpowiedniej reklamy. Trzeba było zainwestować we własną stronę internetową. Takie zabiegi sprzyjały popularności.

Moim zdaniem w ten sposób można coś osiągnąć. Również prywatne grafiki reklamowe, szyldy i plakaty miały składać się na część naszego sukcesu. Po prostu to wszystko musiało się udać. Wiedziałem, że jest przede mną jeszcze sporo do zrobienia.