You are currently viewing Winietki na stół weselny

Winietki na stół weselny

Organizacja wesela jest często bardzo czasochłonna. Para młoda musi zorganizować wiele rzeczy. Często mając mniej czasu proszą o pomoc agencję lub konsultanta ślubnego, który takimi sprawami zajmuje się na co dzień. Zakup wielu akcesoriów ślubnych, zarezerwowanie samochodu lub wiele innych spraw trzeba przygotować na kilka tygodni przed weselem. 

Wizytówki na stół gości weselnych

weselne winietki z kokardkąŁadne weselne winietki z kokardką nie kosztują dużo. Cena za jedną przy zakupie większej ilości sztuk to koszt około 1 złoty. Takie winietki mogą mieć różne kolory oraz wzory. Zazwyczaj dostosowywane są do ogólnego charakteru wesela. Jeśli nasze wesele będzie z przewagą koloru beżowego to zazwyczaj winietki lub kotyliony są także w tym kolorze. Akurat winietki jest taką częścią dekoracji, którą zamawiamy dosyć późno. Znaczy to, że zamawiane są one po potwierdzeniu listy gości weselnych. Para młoda, która ustala miejsca siedzące swoim gościom zazwyczaj robi to w pewnej hierarchii. Po pierwsze blisko swojego stołu zawsze organizują miejsce dla swoich świadków oraz najbliższych na przykład rodziców. Potem jest miejsce dla kolejnych gości weselnych. Takie winietki są modną dekoracją weselną dopiero od kilku lat. Kiedyś goście weselni siadali tam gdzie chcieli lecz to już nie jest praktykowane. Na stołach weselnych mamy piękne winietki w nowoczesnych wzorach i kolorach.

Para młoda najlepiej wie gdzie posadzić swoich gości weselnych by w towarzystwie czuli się dobrze. Dlatego bardzo modne stało się wyznaczanie miejsc przy stole weselnym. Na szczęście wizytówki tak zwane winietki weselne są w miarę tanie. Można je kupić już za kilka złotych w sklepach z dekoracjami weselnymi. Takie winietki zlecamy firmie lub wypisujemy sami w momencie kiedy mamy potwierdzoną listę gości weselnych.