You are currently viewing Urządźmy taniej mieszkanie

Urządźmy taniej mieszkanie

Bardzo często kupując lub wynajmując swoje pierwsze mieszkanie, nie dysponujemy jeszcze wysokimi funduszami na jego urządzenie, głównie ze względu na to, że zazwyczaj jesteśmy wtedy młodzi i dopiero rozpoczęliśmy wspinanie się po kolejnych szczeblach kariery.

Ramki do tablic rejestracyjnych w wystroju mieszkania

ramka tablicy rejestracyjnejWarto wtedy zastanowić się nad rozwiązaniami, które sprawią, że nie wykosztujemy się ponad nasze możliwości, a nasz dom ciągle wyglądać będzie przytulnie i niebanalnie. Zamiast zwykłych cyferek z numerem mieszkania na drzwiach może zostać przymocowana tabliczka z numerem domu. Przekaże to zarówno naszym sąsiadom jak i odwiedzającym nas informację, że jesteśmy ludźmi sympatycznymi i z poczuciem humoru. Zamiast kładzenia na ścianach pokojów dziecięcych drogich tapet czy też tynków, zainwestujmy w farbę, z której łatwo zmywa się wszystkie zabrudzenia i pozwólmy dzieciom tworzyć na niej swoje własne dzieła sztuki. Zamiast niezliczonych ramek do zdjęć, wykorzystajmy ramki do tablic rejestracyjnych naszych dawnych pojazdów (możemy również poprosić o nie znajomych) i porozwieszajmy je na ścianach, a w samym centrum salonu, na honorowym miejscu, niech wisi na ścianie ramka tablicy rejestracyjnej motocykla, którym kiedyś poruszał się nasz tata, zawierająca zdjęcie całej rodziny.

Zamiast kilku drogich porcelanowych filiżanek, które później ustawilibyśmy na półkach i bali się ich używać, kupmy kilka wesołych, wzorzystych serwisów, które, nawet jeśli się stłuką, to będą łatwe do odkupienia. Jest wiele możliwości, jak urządzić swoje mieszkanie. Pamiętajmy jednak, że to nie fundusze, które w nie włożyliśmy czynią je prawdziwym domem, a atmosfera, jaka tam panuję.