You are currently viewing Urokliwy wystrój w hotelu – fototapeta na wymiar

Urokliwy wystrój w hotelu – fototapeta na wymiar

Pani Małgorzata już siódmy rok z rzędu prowadzi mały hotelik na Mazurach. Ostatnio z zaniepokojeniem jednak obserwuje coraz bardziej malejące zainteresowanie jej oczkiem w głowie. Faktycznie konkurencja jest przeogromna, nowe moteliki i hoteliki pojawiają się w okolicach co roku.

Fototapeta na wymiar dla recepcji

fototapeta na wymiarW związku z tym postanowiła odświeżyć wizerunek jej hotelu. Dobra reklama to podstawa ale najpierw postanowiła zadbać o samą prezencję. Z zewnątrz hotel nadal prezentował się bardzo dobrze, świetnie wtapiał się w urokliwe otoczenie. Wnętrze jednak niczym nie wyróżniało się od innych hoteli. Zdecydowała, że fototapety na wymiar mogłyby odnosić się do Mazur, podkreślając ich walory i sprawiać, aby ich urok udzielał się turystom również wewnątrz. Wynajęła fachowców, którzy na jej życzenie zaprojektowali cały wystrój. Największym wyzwaniem była fototapeta na wymiar dla recepcji, miała być wizytówką zarówno Mazur jak i jej hotelu. Specjaliści sprawdzili się świetnie, efekt przerósł jej najśmielsze oczekiwania. Pomieszczenie restauracyjne zdecydowali się zostawić tak jak jest, delikatnie je jedynie odświeżając umieszczając w kilku strategicznych miejscach napisy na ścianę. Największą frajdę przyniósł remont miniprzedszkola. Pani Małgorzata zorganizowała kilka dni otwartych dla małych gości. Spośród setek osobliwych rysunków wybrano kilka najbarwniejszych i na tej podstawie zostały zaprojektowane fototapety dla dzieci.

Renowacja hoteliku przyniosła oczekiwany skutek. Odwiedzający miejsce turyści zachwycają się urokliwym wyglądem każdego z pomieszczeń, chętnie je fotografują i co za tym idzie dalej reklamują.