You are currently viewing Tani budynek warsztatowy

Tani budynek warsztatowy

Hale łukowe to idealne rozwiązanie dla obiektów rolniczych ale również na magazyny, hangary garaże i warsztaty.

Dzięki zastosowaniu naszych hal łukowych mogą Państwo w stosunkowo krótkim czasie i przy niskim nakładzie finansowym rozwinąć swoje gospodarstwo czy przedsiębiorstwo.  Nieodzownym elementem każdego gospodarstwa rolnego są budynki inwentarskie i magazynowe. Forma hali łukowej przy odpowiednio dobranej kolorystyce nie ingeruje w środowisko i krajobraz. Także w przypadku przedsiębiorstw produkcyjnych i zakładów usługowych czy warsztatowych budynki magazynowe i produkcyjno-warsztatowe pełnią bardzo ważną rolę.

Hale stalowe są tanie w budowie, tanie w eksploatacji, nie stwarzają problemów technicznych czy eksploatacyjnych w czasie użytkowania, posiadają wysokie walory estetyczne i nie psują krajobrazu. Blachy, które wykorzystujemy do budowy hal charakteryzują się wysoką jakością, niską wagą, wysoką odpornością na uszkodzenia mechaniczne i warunki atmosferyczne.  Oferujemy też nowoczesne hale produkcyjne, przemysłowe oraz gospodarcze.

Mają one zastosowanie w wielu branżach produkcji, takich jak przemysł chemiczny lub metalowy.Hale łukowe są najszybszym i najtańszym rozwiązaniem wszystkich problemów związanych z brakiem wolnego miejsca. Półokrągła forma naszych hal daje dużo więcej przestrzeni wewnętrznej niż w przypadku hal budowanych w technologiach tradycyjnych, przy wielokrotnie mniejszym zapotrzebowaniu na nośne elementy konstrukcyjne wewnątrz obiektu.Hale są zaprojektowane pod kątem stosunkowo szybkiego montażu i niskich kosztów eksploatacji dla konstrukcji stałych. Hale łukowe to też hale sportowe, dzięki którym szybko i łatwo można stworzyć np. halę tenisową.

Hale stalowe cechuje solidna konstrukcja, która uniemożliwia zniszczenie hali przez przykładowo mocny wiatr lub śnieg. Hale wojskowe to także hale łukowe, używane najczęściej jako hangary lub garaże dla sprzętu ciężkiego. Hale warsztatowe pozwalają na prowadzenie działalności motoryzacyjnych takich jak warsztat samochodowy lub zakład wulkanizacyjny.