You are currently viewing Studyjna sesja ciążowa

Studyjna sesja ciążowa

 

Ciąża to wyjątkowy czas w życiu każdej kobiety. Z jednej strony przeżywa ona coś nowego, jedynego w swoim rodzaju, z drugiej – jej życie powoli się zmienia, a już niedługo ulegnie zupełnej przemianie. Często pary chcą ten magiczny okres szczęśliwego oczekiwania zatrzymać na fotografiach na dłużej. 

Sesja ciążowa w studio – jaka?

studyjna sesja ciążowa w śląskimPomysłów na sesję ciążową jest wiele, dużo par wybiera plenery, szczególnie ci rodzice, którzy narodzin spodziewają się latem lub wiosną. Modne są wtedy sesje w zbożu czy wśród drzew. Jednak popularne są także zdjęcia we wnętrzach. Taka studyjna sesja ciążowa w śląskim czy każdym innym województwie jest jak najbardziej możliwa do zrealizowania w najróżniejszych aranżacjach. Możemy wiec wybrać studio, gdy zależy nam na przykład na sesji w stylu retro. Wtedy przyszli rodzice mogą wybrać ciekawy ubiór – na przykład w stylu lat dwudziestych. Co bardziej artystyczne dusze szukają sesji w stylu historycznym. Bardzo często takie sesje są robione w niezwykle modnym stylu black&white. Co odważniejsze mamy chcą na sesje ubrać piękną, koronkową bieliznę lub wyrafinowany peniuar – wtedy także jak najbardziej sesja we wnętrzach będzie odpowiednia. Może być więc ona i zabawna, przebierana ale i zmysłowa, intymna. Na pewno w studio młodym rodzicom łatwiej się otworzyć i spokojnie pozować. Warto pamiętać, aby wcześniej przemyśleć motyw sesji i stroje. W końcu ma to być pamiątka na wiele kolejnych lat.

Musimy pamiętać, ze sesję ciążowe robi się, gdy brzuszek jest już widoczny ale nie później iż w ósmym miesiącu. To cudowna, intymna pamiątka dwojga ludzi czekających na największy cud. Na pewno po latach będzie wzbudzała tak samo duże wzruszenie jak w chwili wykonywania, a co odważniejsi rodzice pochwalą się zdjęciami w domu lub nawet publicznie.