You are currently viewing Sprzedaż regałów magazynowych

Sprzedaż regałów magazynowych

Prowadzę firmę, która zajmuje się sprzedażą regałów magazynowych. Sprzedaję je zazwyczaj dużym firmom, które posiadają magazyny. Są to przeważnie firmy produkcyjne. Zapotrzebowanie na regały są bardzo duże. Mam swoich pracowników, którzy zajmują się dowożeniem tych regałów. 

Oferta regałów magazynowych

magazynowe regały na wymiarSprzedaję regały zarówno metalowe, jak i drewniane. Największe zapotrzebowanie jest jednak na te metalowe gdyż są one najbardziej wytrzymałe. Swoją ofertę sprzedażową zamieściła na stronie internetowej swojej firmy. Można ją znaleźć, wpisując w wyszukiwarkę: magazynowe regały na wymiar. Ceny zależne są od wielkości regału, oraz samego materiału. Pierwsze co robię przy sprzedaży, to zrobienie porządnych wymiarów. Na ich podstawie mogę dopiero zamówić materiały. Oczywiście regały nie są składane u mnie, tylko u klienta w magazynie. Nie dałabym rady przewieźć takiego regału, za pomocą ciężarówki dostawczej. Zresztą taki złożony magazyn byłby bardzo ciężki do przeniesienia. Składanie regału zajmują się moi pracownicy. Czasami klienci mówią, że chcą sami składać, ale ja nie mogę się ba to zgodzić, ponieważ ktoś, kto się b a tym nie, zna, może go tylko uszkodzić. Później pretensje będą do mnie i do mojej firmy. Ja wolę tego uniknąć. Zamawiać regały można przez moją stronę, wtedy trzeba podać mi dokładne wymiary. Jeżeli ktoś sam sobie wymierzy źle, to już wtedy ja odpowiedzialności nie ponoszę, dlatego tak ważne jest, żeby to moi pracownicy przyjechali i wszystko wymierzyli.

Klienci chętnie zamawiają u mnie regały, co bardzo mnie cieszy. Teraz otrzymałam zamówienie na dziesięć regałów. To bardzo dużo, jak na jedno zamówienie. Będą to metalowe regały, oczywiście na wymiar. Mam już wszystko wymierzone, więc czas zabrać się do pracy.