You are currently viewing Siostra wynajmuje usługi remontowe

Siostra wynajmuje usługi remontowe

Moja siostra niedawno przeprowadziła się do nowego domu. Przez długie lata mieszkała z mężem i dziećmi w małym dwupokojowym mieszkaniu. Było to mieszkanie, które mąż siostry dostał od babci zaraz po ślubie. Także wtedy wszyscy cieszyli się, że nie muszą zaczynać dorosłego życia od kredytu.

Dobre usługi remontowe w Bydgoszczy

usługi remontowe w BydgoszczyZ czasem jednak gdy pojawiły się dzieci zrobiło się w tym mieszkaniu im po prostu ciasno. Postanowili więc sprzedać tamto mieszkanie i kupić sobie dom z ogródkiem. Moja siostra od dawna marzyła o takim domu także jej marzenie wreszcie się spełniało. Żeby przeprowadzić remont w domu wynajęli usługi remontowe w Bydgoszczy, które były zresztą z polecenia. Po prostu tą ekipę poleciła siostrze znajoma, która także remontowała swój dom. Ekipa ta pracowała naprawdę szybko. Do tego zostawiała po sobie zawsze porządek co się naprawdę wśród takich ekip remontowych rzadko zdarza. W domu jaki kupiła moja siostra mieli naprawdę sporo do zrobienia. Bo tak naprawdę trzeba tam było zrobić niemal wszystko. Trzeba było położyć gładzie a potem pomalować ściany i sufity. Trzeba było także położyć podłogi i płytki w łazience. Wszystko oczywiście trochę trwało. Jednak i tak krócej niż myślała o tym siostra. Panowie po prostu naprawdę długo pracowali żeby wszystko szybko skończyć. Siostra co kilka dni do mnie dzwoniła i opowiadała co już zostało zrobione. Byłam także na bieżąco jeśli chodzi o ten remont.

Siostra zaś była naprawdę bardzo podekscytowana tą przeprowadzką i nowym domem oczywiście. Podczas remontu miała czas na to żeby spakować rzeczy z domu. A to wszystko wiadomo, że naprawdę trochę trwało. Potem na samą przeprowadzkę dzieci pojechały już do rodziców moich żeby było im wygodniej. Miały wrócić dopiero po paru dniach gdy wszystko będzie rozpakowane.