You are currently viewing Przywiązuję ogromną uwagę do przeglądu mojego samochodu

Przywiązuję ogromną uwagę do przeglądu mojego samochodu

 

Jestem kierowcą z niemalże dwudziestoletnim stażem. Prawo jazdy zrobiłem jeszcze przed osiemnastymi urodzinami. Przez ten czas jeździłem różnymi samochodami i dopiero teraz mogę powiedzieć, że dorosłem do tego, żeby jeździć samochodem. Z wiekiem nabyłem takiej odpowiedzialności za wszystkich, którzy wraz ze mną uczestniczą w ruchu drogowym.

Termin przeglądu to dla mnie świętość

rzetelny przegląd samochodu we wrocławiuPrzykładem odpowiedzialności nabytej z wiekiem może być to, że dzisiaj przywiązuję ogromną uwagę do tego, żeby mój samochód był zawsze sprawny pod każdym względem. Ma to dla mnie znaczenie najpewniej dlatego, że samochodem podróżuje z najważniejszymi dla mnie osobami, czyli z żoną i naszym synem. Kiedyś nie patrzyłem na terminy przeglądów a dzisiaj są one dla mnie niczym świętość. I nie patrzę na to, żeby zakombinować tak, żeby przegląd przeszedł bez marudzenia. Celowo wybieram stację kontroli, w której wykonywany jest bardzo rzetelny przegląd samochodu we Wrocławiu i jadę właśnie tam, gdzie moje auto sprawdzą naprawdę dokładnie. A jeśli tylko okazuje się, że z samochodem na przeglądzie jest coś nie tak to od razu zlecam naprawienie wszystkiego co niezbędne. I taką mam właśnie na ten temat refleksję, że do bycia kierowcą trzeba dorosnąć. Bo prawko można zrobić jak się tylko skończy osiemnaście lat, ale to nie jest wiek, w którym można się uznać za dojrzałego kierowcę. Do tego potrzebne są lata doświadczeń, również tych życiowych.

Dla mnie osobiście przegląd techniczny samochodu to obowiązek, który co roku rzetelnie realizuję. Jestem kierowcą dojrzałym i dbam o to, żeby mój samochód był bezpieczny dla moich najbliższych. Każdą uwagę od diagnosty natychmiast biorę do siebie i jeśli coś wymaga naprawy to od razu zlecam ją w serwisie. Rzetelny przegląd mojego samochodu daje mi pewność, że ja i moi bliscy możemy nim jeździć całkowicie bezpiecznie.