Przygotowałam dwa projekty aranżacji wnętrza domku

Moja mama zdecydowała się na remont domku letniskowego. Poprosiła mnie o pomoc w aranżacji wnętrza. Domek letniskowy jest dosyć zniszczony i rzeczywiście remont generalny jest wskazany. Wszystkie prace budowlane na działce przy domku wykona mój tata razem z wujkiem. Dzięki temu sporo zaoszczędzą.

Przeprowadzam aranżację w domku letniskowym

aranżacja wnętrz BydgoszczPostanowiłam zaproponować mojej mamie kilka rozwiązań. Moja mama jest bardzo wymagająca. Jeszcze nigdy nie aranżowałam dla niej żadnego wnętrza. Moja mama ma bardzo dobry gust i to chyba ona zaraziła mnie pasja do aranżowania wnętrz. Aranżacja wnętrz Bydgoszcz jest chętnie poszukiwana przez klientów. Nigdy nie narzekam na brak zleceń. Firma, w której pracuje ma wielu klientów a ja dzięki temu bardzo dobrze zarabiam. Pieniądze są dla mnie ważne. Sama się utrzymuje i lubię kupować sobie bardzo dobrej jakości ubrania a także kosmetyki. Moja mama stwierdziła, ze powinnam wykonać aranżację wnętrza domku letniskowego bo ona chciałaby zobaczyć jakie będę miała pomysły na tak małą powierzchnię. mama powiedziała mi mniej więcej czego oczekuje a ja wzięłam się do pracy.Postanowiłam przygotować dwa projekty, które będą jak najbardziej zbliżone do propozycji mojej mamy. Mam nadzieję, ze mama będzie zadowolona z mojej pracy. Zawsze zależy mi, żeby ona była ze mnie dumna. Mama często mnie chwaliła jak widziała moje prace dlatego tym bardziej zależy mi na jej aprobacie. Przygotowywałam dwa projekty w ciągu tygodnia. Udało mi się wszystko fajnie rozplanować z obowiązkami służbowymi.

Mojej mamie dwa projekty się spodobały. Stwierdziła, że nawet nie pomyślała o takich rozwiązaniach, które jej przygotowałam. Mama chętnie je wykorzysta. Tacie moja praca także się spodobała. Domek letniskowy na pewno dzięki zmianom, które zaproponowałam wiele zyska.