You are currently viewing Profesjonalne wykończenia – listwy do podłóg

Profesjonalne wykończenia – listwy do podłóg

 

Rezultatem dobrze wykończonego mieszkania czy zakończonego remontu powinien być świetny efekt wizualny. Jest to możliwe dzięki zastosowaniu profesjonalnych rozwiązań i sprawdzonych materiałów. Nie bez znaczenia jest sposób wykończenia ścian i podłóg, ponieważ rzutuje to na całą aranżację.

Atuty białych listew przypodłogowych

białe listwy przypodłogoweWysoka estetyka to wizytówka każdej stylowej aranżacji. Dzięki precyzyjnym wykończeniom uzyskuje się dopracowany i profesjonalny efekt. Jeżeli temat dotyczy podłóg, warto zainwestować w funkcjonalne listwy przypodłogowe. Taki rodzaj wykończenia podłóg najczęściej wykonywany jest z trwałego materiału mdf, ale również z drewna czy pcv. Ze względu na wszechstronność zastosowania często wykorzystywane są estetyczne białe listwy przypodłogowe, które idealnie komponują się z każdym pomieszczeniem i jego stylem. Dostępne są listwy o gładkiej powierzchni, które ładnie współgrają np. ze stylistyką skandynawską oraz listwy fornirowane – rewelacyjne prezentujące się w wystroju angielskim. Niezależnie od rodzaju listew, powinny spełniać swoje funkcje użytkowe. Listwy przypodłogowe zabezpieczają przed uszkodzeniami mechanicznymi i wilgocią, wyrównują też ewentualne niedoskonałości powierzchni. Listwy można zakupić w różnej szerokości, dzięki temu możliwe jest dokładne dopasowanie do potrzeb określonego pomieszczenia. Listwy przypodłogowe są tak praktyczne, że można je zastosować w każdym pomieszczeniu – pokoju dziennym oraz w sypialni, w kuchni. Do łazienek oferowane są też specjalne listwy odporne na wilgoć i zanieczyszczenia.

Dokładne i estetyczne wykończenia podnoszą walory wizualne całego pomieszczenia. Ładne meble i pozostałe wyposażenie nie zrekompensują negatywnego wrażenia w postaci niedopracowanych  ścian i podłóg. Dlatego warto zadbać o techniczną stronę wszystkich detali w każdym pomieszczeniu.