You are currently viewing Prezent dla czterolatki – figurki zwierzątek

Prezent dla czterolatki – figurki zwierzątek

Chłopcy kolekcjonują metalowe samochody, a dziewczynki? Dla nich jest przeznaczona kolekcja Littlest Pet Shop dostępna w wielu sklepach, księgarniach i drogeriach. Małe, kolorowe figurki zwierząt z wielkimi głowami przypadły dzieciom do gustu. Zwłaszcza, że jest ich tyle do wyboru.

Szaleństwo zbierania figurek LPS

figurki littlest pet shopZwierzątka są produkowane w trzech rozmiarach – maleńkim, miniaturowym i klasycznym. Te pierwsze sprzedawane są często razem z „domkiem”, czyli wisiorkiem, w którym mogą zostać schowane – zwykle to pudełka w kształcie serca, ale są też breloczki – czajniczki albo grzybki. Wszystkie figurki Littlest Pet Shop mają swoje oryginalne dwuczłonowe imiona. Możemy wybrać figurkę psa, kotka, ptaka, ryby, robaka, są też dostępne zwierzęta gospodarskie. Zwierzątka są uporządkowane w dwie serie, ale są też w sprzedaży specjalne figurki, a na przykład z serii kwiatowej. Zestawy można nabyć w metalowej puszce, do kompletu sześciu figurek są dołączone akcesoria, czyli ubranka i rekwizyty, które mogą być wymieniane między zwierzakami. Niektóre z figurek są rzadko spotykane i trudno je zdobyć. Oczywiście możemy też dokupić dedykowane domki dla zwierząt, a także łódki, łóżeczka, skrzynki, autka, drabinki dla kotów, a nawet salon piękności ze wszystkimi potrzebnymi mini-przedmiotami typu szczotka do włosów, suszarka, nożyczki. Przy zakupie zestawu zwykle niektóre figurki są zakryte i nie wiemy, które z nich zawiera nasze pudełko. Dlatego może się trafić podwójna figurka, ale dzieci wymieniają się nimi między sobą.

Kupując zwierzątka młodszym pociechom, obawiać się trzeba jedynie zgubienia malutkich części. Chyba nie da się tego uniknąć, jeśli dziecko chce zabierać figurki do przedszkola, czy szkoły. Dla dzieci poniżej czwartego roku życia te zabawki są niestety za małe.