You are currently viewing Pracowałam w firmie z agregatami

Pracowałam w firmie z agregatami

Pewnego dnia stwierdziłam, że przyszedł czas na zmianę pracy. Według mnie moja poprzednia była dla mnie zbyt banalna, a ja potrzebowałam nowych i ciekawszych wyzwań. Pewnego dnia dowiedziałam się, że pewien szanujący się sklep szuka przedstawicieli handlowych.

Szeroki wybór agregatów stacjonarnych w naszym sklepie

agregaty stacjonarne LPGOferowano im nie zwykle atrakcyjne warunki zatrudnienia. Zachęcona tym uznałam, że też chcę spróbować własnych sił w rekrutacji. To była dla mnie szansa na rozpoczęcie czegoś nowego. Po rozmowie kwalifikacyjnej okazało się, że otrzymałam wymarzoną posadę. Tam miałam sprzedawać okolicznym mieszkańcom agregaty stacjonarne LPG. Okolica była bardzo przydatna, ponieważ częste zmiany pogodowe powodowały braki prądu. Prawie każdy właściciel domku jednorodzinnego chciał mieć coś takiego w swoim garażu. Agregaty na początku rozchodziły się jak świeże bułeczki. Ze sprzedażą nie miałam najmniejszego problemu. Dodatkowo cieszyłam się, że idzie mi tak dobrze, a za zwiększenie efektywności czekał mnie awans oraz podwyżki, które chętnie chciałam przyjmować. Moje agregaty stacjonarne były bardzo efektywne i byłam z nich zadowolona. Jako przedstawiciel handlowy miałam wielkie szanse na rozwój. Na dodatek czekała mnie szansa awansu i mogłam się rozwijać. Agregaty stacjonarne LPG w dzisiejszych czasach stawały się coraz bardziej popularne. To wszystko było widać na wynikach sprzedaży. Cieszyłam się, że wszystko szło i układało się zgodnie z planem. Na dodatek ludzie, którzy mnie otaczali byli bardzo życzliwi, a atmosfera była na prawdę ciekawa.

Także poznałam wiele innych współpracowników, którzy dzielili się ze mną swoim doświadczeniem. Mogłam dzięki temu się wiele nauczyć i byłam zadowolona z tak korzystnej współpracy między mną a nową firmą.