You are currently viewing Poszukiwania sali konferencyjnej z cateringiem

Poszukiwania sali konferencyjnej z cateringiem

Wiele lat temu założyłam swój biznes. Nawet nie zauważyłam, kiedy moja firma energetyczna się tak rozrosła. Teraz miała oddziały w całym kraju, a niedługo miała obchodzić swoje dwudziestolecie istnienia. W związku z tym miałam wejść na rynek międzynarodowy. Chciałam z tej okazji zorganizować konferencję dla pracowników ze wszystkich oddziałów. Musiałam tylko znaleźć odpowiednie miejsce.

Urządziłam konferencje w sali audytorium

sala konferencyjna z cateringiem ŁódzkiePoszukiwania odpowiedniego miejsca na taką dużą konferencje rozpoczęłam od internetu. Wpisałam w wyszukiwarkę frazę: sala konferencyjna z cateringiem Łódzkie, i zaczęłam przeglądać wyniki. Zależało mi na tym, aby było to renomowane i luksusowe miejsce, gdzie będzie można wynająć do swoich potrzeb również obsługę. Szybko udało mi się znaleźć takie miejsce i to w bliskiej okolicy mojej firmy, gdzie pracowałam na co dzień. W łódzkim mieścił się główny oddział mojej firmy. Był to duży kompleks sal konferencyjnych. Można było wynająć cały kompleks jak i poszczególne sale. Ja wynajęłam cały kompleks. Główna część konferencji odbyła się w sali audytorium. Na sali tej znajdowało się odpowiednie nagłośnienie oraz sprzęt do pokazów prezentacji. Każdy pracownik miał do dyspozycji swoje biurko oraz wygodne krzesło. Po konferencji udaliśmy się do sali restauracyjnej, gdzie zaserwowano catering. Wszystko było bardzo dobrze zorganizowane.

Uczestnicy konferencji otrzymali obiad. Po tym konferencja się zakończyła i część uczestników rozjechała się do domu, pozostali mogli jeszcze zostać w kompleksie i zintegrować się. Catering był oczywiście w cenie wynajmu sali na konferencję. Muszę przyznać, że serwowane jedzenie było bardzo smaczne, a co najważniejsze świeże, podawane prosto z kuchni a nie podgrzewane. A to wszystko w przystępnej, niskiej cenie.