You are currently viewing Poszukiwania eleganckiej sukienki z paskiem

Poszukiwania eleganckiej sukienki z paskiem

Jestem osobą, która zawsze się stresuje przed ważnymi spotkaniami, czy egzaminami. Nawet jak jestem dobrze przygotowana i dane wydarzenie powinno być formalnością, to nie mogę spać przez kilka nocy wstecz ze stresu. Teraz zbliżał się termin obrony pracy magisterskiej i musiałam spróbować o tym nie myśleć. Chciałam skupić się na poszukiwaniu odpowiedniego stroju na obronę.

Sukienka z paskiem na eleganckie spotkanie

elegancka sukienka z paskiemMiałam wrażenie, że to jest sposób dla mnie, by chociaż przez chwilę nie myśleć o obronie pracy. To znaczy całkowicie skupić swoją uwagę na zakupach, na poszukiwaniu jakiegoś ciuchu. Musiałam być myślami jak najdalej od uczelni, bo bym zwariowała. Tak więc potrzebowałam czegoś eleganckiego, bo w końcu na obronie trzeba jakoś wyglądać. Potencjalnie to moje ostatnie spotkanie z wykładowcami, więc nie mogę iść ubrana byle jak. W sklepach nic konkretnego nie mogłam znaleźć, więc musiałam spróbować w internecie. Tam też miałam problem, ale moja koleżanka podesłała mi link do oferty. Była to piękna i elegancka sukienka z paskiem, wręcz idealna na coś takiego jak egzamin czy obrona pracy. Koleżanka sama by ją sobie kupiła, ale akurat wróciła ze sklepu już z sukienką na swoją obronę, to i pomyślała o mnie po znalezieniu oferty. Nie było problemów z moją rozmiarem, więc zamówiłam sukienkę. Podobała mi się tak bardzo, że faktycznie przez chwilę przestałam się martwić uczelnią.

Gdy sukienka do mnie dotarła, to jedyny stres, jaki mnie dotykał, to to, czy rozmiar podany na stronie na pewno będzie pasował do mojego faktycznego rozmiaru. Ale wszystko pasowało jak ulał. Przejrzałam się w lustrze i pomyślałam, że będę bardzo dobrze wyglądać broniąc magisterki. Chyba mogę nawet powiedzieć, że sukienka ta dała mi pewności siebie.