You are currently viewing Polecane masaże kokosowe w Krakowie

Polecane masaże kokosowe w Krakowie

Zbliżały się moje urodziny i bardzo chciałam spędzić je w komfortowych warunkach. Początkowo chciałam zorganizować wielką imprezę, jednak postanowiłam zmienić swoje plany. Najbardziej chciałam odpocząć i zrelaksować się w jakimś przyjemnym miejscu.

Odżywcze masaże kokosowe w Krakowie

masaż kokosowy KrakówPostanowiłam zafundować sobie wyjątkowy prezent. Chciałam spędzić parę chwil w miejscu, w którym mogłabym się zrelaksować i odpocząć, dlatego rozpoczęłam poszukiwania odpowiedniego salonu, w którym mogłabym zapisać się na relaksacyjny zabieg. Jeżeli chodzi o dobry masaż kokosowy Kraków miał wiele do zaproponowania. Po jakimś czasie wybrałam profesjonalny salon masażu i umówiłam się na zabieg. W umówionym terminie pojawiłam się w salonie masażu i od samego początku czułam, że było to odpowiednie miejsce. Obsługa salonu była bardzo miła i sympatyczna, a ja od wejścia mogłam poczuć się wyjątkowo. Zaproponowano mi ciepły napój, mogłam wygodnie rozsiąść się w fotelu w oczekiwaniu na przygotowanie miejsca do mojego masażu.  Gdy nadszedł czas, subtelnie poproszono mnie o przebranie się i gdy byłam już gotowa, rozpoczął się mój masaż. Łóżko, na którym leżałam, było bardzo wygodne, a kobieta, która mnie masowała ciepłym olejem kokosowym była niezwykle delikatna i bardzo profesjonalna. Zapach ciepłego oleju, przyjemna muzyka w tle oraz delikatny masaż, sprawiło, że już od samego początku zabiegu czułam się niezwykle zrelaksowana. Masaż ciepłym olejem kokosowym sprawił, że moja skóra zyskała nowy blask, była wspaniale nawilżona, a przesuszenia zniknęły. Po godzinie tego relaksującego masażu zabieg się skończył. Byłam bardzo zadowolona z tego, że sprawiłam sobie tak wspaniały prezent, ponieważ były to jedne z najlepszych urodzin w moim życiu.

Na efekty zabiegu nie musiałam długo czekać. Moja skóra stała się bardziej odżywiona i o wiele lepiej nawilżona. Byłam bardzo zadowolona z tego, że sprawiłam sobie tak wspaniały prezent na urodziny, ponieważ po zabiegu czułam się bardzo dobrze, byłam bardzo odprężona i szczęśliwa.