You are currently viewing Pierwszy taniec Młodych

Pierwszy taniec Młodych

Dzień, w którym decydujemy się przyrzekać ukochanej osobie miłość i wierność aż do śmierci jest magicznym momentem osobistego święta. Mamy prawo, a nawet obowiązek, stawiać sobie wtedy w głównych rolach wszelkich wydarzeń. Po uroczystościach w kościele lub Urzędzie Stanu Cywilnego przychodzi czas na szaloną zabawę na weselu. Mimo tego, że zazwyczaj bierze w nich udział znaczna liczba gości, oczy wszystkich skierowane są na Nowożeńców.

dj2Ich przyjemnym obowiązkiem jest rozdzielanie uwagi po równo na wszystkich gości, zamienienie z każdym chociaż kilku słów oraz uszczęśliwienie wybrańców wspólnym tańcem. Są także takie chwile na weselu, świeżo upieczeni małżonkowie mają okazję na celebrowanie swojej miłości. Jedną z najważniejszych jest tak zwany pierwszy taniec. Mąż i żona wychodzą na środek parkietu, aby pośród zgromadzonych biesiadników rozpocząć uroczyście zabawę. Gusta są tutaj różne. Niektórzy decydują się na klasyczne melodie, głównie walca. Inni wolą, aby ich pierwszy taniec przebiegał w luźniejszej atmosferze i wybierają dobrze znane piosenki o popowym zabarwieniu. Swoje robi w tej kwestii także fakt, czy na weselu przygrywa zespół, czy za muzykę odpowiedzialny jest DJ. Ta druga opcja przemawia za wyborem utworów o mnie poważnym wydźwięku. Ten pierwszy taniec jest dla głównych bohaterów wieczoru ważnym momentem, nie powinien być więc zakłócany przez osoby postronne.

dj3Niedopuszczalne jest, aby w jego trakcie na parkiet wybiegały dzieci i urządzały gonitwy wokół Młodych. Nawet wynajęty na tę okazję fotograf powinien wykonywać zdjęcia z uszanowanie pewnej intymności tego wydarzenia. Tak ważny moment jest istotnym punktem ślubnych pamiątek. Można go z łatwością odnaleźć na nagraniach oraz fotografiach ze ślubu.

Jest to też wydarzenie, które na długo pozostaje w pamięci wszystkich zgromadzonych. Państwo Młodzi powinni więc starannie przemyśleć jaki układ chcą wykonać i do jakiej piosenki. Jeżeli jakaś jest szczególnie ważna w ich życiu, powinna, w miarę możliwości, uświetnić też szczególny moment.

Oferta na: http://www.djnaimpreze.com