You are currently viewing Pierwszy raz z marketami do tkanin

Pierwszy raz z marketami do tkanin

Bardzo lubię rysować, malować i ozdabiać różne rzeczy. Często też tworzę kartki świąteczne albo urodzinowe. Od pewnego czasu miałam ogromną ochotę spróbować ozdabiania ubrań. Najpierw jednak musiałam zakupić coś, co pozwoli mi wykonać projekt na tkaninie. Do tego celu wybrałam specjalne markery. Przy ich pomocy stworzyłam wyjątkową kurtkę dżinsową.

Moje markery sprawdziły się na tkaninie świetnie

sprawdzone markery do tkaninW sklepach dostępne są różne artykuły, którymi można nanosić kolory na ubrania. Ja jednak zdecydowałam się na sprawdzone markery do tkanin, ponieważ był to mój pierwszy raz z ozdabianiem ubrań. W sklepach dostępne są też np. farby do tkanin, ale używanie markerów jest po prostu łatwiejsze. W sklepie dostępne były różne zestawy markerów, mnie najbardziej spodobały się kolory w zestawie 12 sztuk markerów. W zestawie był też biały żelopis, którego użyłam do wykonania szkicu mojego rysunku na tyle kurtki. W pisakach, które posiadam bardzo podoba mi się to, że można mieszać ich kolory. Dzięki temu piękna róża, którą wykonałam na kurtce nie wygląda płasko. A to dzięki temu, że mogłam wykonać cieniowanie łącząc ze sobą kolory. Farba nałożona na materiał przy pomocy pisaków wyschła w około 30 minut, co uważam za bardzo dobry czas. By utrwalić swój projekt prasowałam kurtkę około 3 minuty, dzięki czemu mój rysunek będzie odporny nawet na pranie. Jak na pierwszy raz wyszło mi naprawdę świetnie.

Malowanie na ubraniach bardzo mi się spodobało. Jestem pewna, że kurtka jeansowa nie będzie moim ostatnim projektem, a jest jedynie wstępem do wspaniałych projektów, które wykonam w przyszłości. Z pewnością zrobię niedługo jakieś większe zakupy i dokupię nowe kolory markerów do tkanin. Nie mogę się już doczekać kiedy będę mogła robić nowe projekty.