You are currently viewing Patelnie ze sklepu Kassel

Patelnie ze sklepu Kassel

Chyba każdy z nas jada czasem na śniadanie jajecznicę, omlet, naleśniki, czy chociażby jajka sadzone na boczku. Te pyszne dania można przyrządzić na patelni w kilka minut, gdyż są bardzo szybkie i proste. Do tego celu przyda się odpowiedni model patelni.

Jak wyglądają patelnie Kassel?

kassel patelniaW kuchni każdy kucharz potrzebuje przynajmniej kilka garnków o różnej pojemności, patelnie, parę rondli z pokrywkami i niezbędne przybory. W kwestii garnków, najlepsze są takie, które zostały wykonane z najwyższej jakości stali nierdzewnej, ponieważ szybko się nagrzewają i długo utrzymują wysoką temperaturę potrawy. Natomiast w kwestii patelni, to dobrze jest mieć kilka modeli. Dobra jakościowo Kassel patelnia powinna być wykonana z aluminium, które jest odporne na wysokie temperatury i zapewnia szybkie smażenie. Do wykonania naleśników najlepsze są duże i niskie patelnie, ponieważ ułatwiają nalewanie ciasta i przewracania placka na drugą stronę. Aluminiowa patelnia ma specjalną powłokę, dzięki której potrawy do niej nie przywierają, więc nie trzeba stosować tłuszczu do smażenia. Na długie duszenie mięsa, przydaje się patelnia o grubym dnie i wyższych brzegach oraz musi koniecznie zawierać dopasowaną pokrywkę. Większość modeli ma przeźroczyste pokrywy wykonane z hartowanego szkła, więc cały czas będziemy widzieli co się dzieje z naszą potrawą. Każda patelnia sprzedawana w sklepie Kassel posiada uchwyt do trzymania wykonany ze specjalnego nienagrzewającego się materiału, co jest bardzo przydatne w gotowaniu.

Jeżeli chcemy kupić dobre patelnie, to najlepiej ich szukać w sklepie internetowym Kassel, ponieważ są one wysokiej jakości, w przystępnej cenie i mają długie gwarancje producenta. Znajdziemy tam także szeroki wybór garnków i przyborów kuchennych.