You are currently viewing Paliwo tankuję na ulubionej stacji w Bydgoszczy

Paliwo tankuję na ulubionej stacji w Bydgoszczy

Od wielu lat pracuję jako przedstawiciel będący na własnej działalności gospodarczej. Do swojej pracy wykorzystuję prywatny samochód, który pełni rolę mojego auta firmowego. Jeżdżę całkiem sporo, a więc i sporo tankuję. Miesięcznie na samo paliwo wydaję około tysiąca złotych. W przypadku mojego samochodu są to trzy pełne baki paliwa.

Staram się oszczędzać na każdym litrze paliwa

paliwo w bydgoszczyNauczyłem się już przez te lata jazdy własnym samochodem, że na zakupie paliwa zawsze trzeba możliwie jak najwięcej oszczędzać. Wiem, że najlepiej trzymać się jednej ulubionej stacji, która ma tanie paliwo i korzystne programy rabatowe dla stałych klientów. Ja zawsze tankuje paliwo w Bydgoszczy na swojej ulubionej stacji benzynowej. Mają tam bardzo tanie paliwo i jeszcze mogę zbierać punkty za tankowanie, które potem wymieniam na nagrody. Dodatkowo jeszcze mam kartę firmową, dzięki której mam dodatkowy rabat na paliwo. A ja poszedłem o krok dalej i skorzystałem z oferty jednego z banków, który za płatność swoją kartą za paliwo oddaje jakąś część zapłaconej kwoty. I dzięki temu w ciągu miesiąca jestem w stanie zaoszczędzić nawet sto złotych względem tego, co musiałbym zapłacić za paliwo normalnie i bez rabatów. Prowadząc swoją firmę trzeba patrzeć dwa razy na każdą wydaną złotówkę. Pomimo, że faktury za paliwo wrzucam w koszty to przecież wolę mieć tych kosztów jak najmniej.

Wybrana przeze mnie stacja paliw znajduje się w samym centrum Bydgoszczy. Jestem w tym mieście praktycznie codziennie, więc zawsze mogę sobie na niej zatankować. Dzięki karcie lojalnościowej mogę kupować paliwo o kilkanaście groszy taniej. Dodatkowo jeszcze od swojego banku odzyskuje kolejne kilkadziesiąt groszy. W efekcie tankowanie paliwa na ulubionej stacji kosztuje mnie sporo mniej.