You are currently viewing Otrzymanie modnego eleganckiego prezentu

Otrzymanie modnego eleganckiego prezentu

Jestem jedną z pracownic firmy, produkującej meble. W przyszłym tygodniu będziemy obchodzić dwudziestolecie istnienia naszej firmy. Pracodawca zapewnił nas, że otrzymamy piękne prezenty z tej okazji. Już nie możemy doczekać się tego święta. 

Radość z modnego eleganckiego prezentu

modny elegancki prezent dla pracownikaKażdy z pracowników niecierpliwie czeka na te święto i musimy przyznać, że jesteśmy bardzo ciekawi tych prezentów, które mamy dostać. Będziemy mieli też imprezę. Tego dnia podeszłam do pracodawcy, gdyż musiałam mu przedstawić dokumentację, którą właśnie przygotowałam. Podczas tej rozmowy szef powiedział mi, że zakupił coś wyjątkowego. Zapewnił mnie, że starał się by był to modny elegancki prezent dla pracownika. Nie chciał dokładnie powiedzieć co kupił, więc jestem bardzo ciekawa. W końcu nadszedł dzień imprezy. Najpierw mieliśmy oficjalną część z podziękowania, gdzie każdy z nas otrzymał ten prezent. Każdy z nas otrzymał prezenty wyjątkowe. Na przykład ja dostałam przepiękny zegarek, z którego jestem zadowolona. Muszę przyznać, że szef miał pomysł na prezenty. Są osoby, które otrzymały coś innego, ale na pewno każdy prezent był bardzo elegancki. Warto było czekać na tę imprezę. Po części oficjalnej mieliśmy typową imprezę z muzyką, oraz poczęstunkiem. Szef nas pozytywnie zaskoczył z prezentami. Mamy nadzieję, że częściej będziemy dostawać takie podarunki. Wszyscy wyszli z imprezy zadowoleni. Swoją drogą szef musiał się nieźle wykosztować na te wszystkie prezenty dla nas. Wszystkie podarunki były trafione w punkt. 

Miło jest otrzymać prezenty od swojego pracodawcy. Jest to swoistego rodzaju podziękowanie za nasz wkład w pracę. Dostajemy oczywiście premie, ale takiego typu prezenty są naprawdę wyjątkowe i mile widziane. Ja jestem naprawdę zadowolona.