You are currently viewing Nowa galeria handlowa i wywóz gruzu

Nowa galeria handlowa i wywóz gruzu

Renata i Czesław mieli świetnie prosperującą sieć sklepów odzieżowych. Aż trudno sobie wyobrazić, że zaczynali od jednego lumpeksu. Chociaż wiedzie im się teraz bardzo dobrze to jednak nie chcą na tym poprzestawać.

Poznański wywóz gruzu nie był problemem

wywóz gruzuNa jesień tego roku zaplanowali otwarcie swojej pierwszej galerii handlowej. Jeżdżąc po Poznaniu często mijali ruiny po jakiejś fabryce (to był chyba zakład poligraficzny). Te pozostałości znajdowały się w świetnej lokalizacji, aż żal było Renacie i Czesławowi patrzeć jak się marnuje. Po przemyśleniu sytuacji znaleźli właściciela, odkupili właściwie za grosze teren i przystąpili do budowy galerii. Najwięcej kłopotów było na samym początku, stara fabryka nie nadawała się do niczego innego tylko wyburzenia. Początkowo liczyli, że uda im się fragmenty starych murów wpleść w nowe. Nic jednak z tego nie wyszło i musieli całkowicie uprzątnąć teren zanim przystąpili do stawiania galerii. Wywóz gruzu poznań nie było kłopotem, w Poznaniu było dziesiątki firm się tym trudniących. Odbiór gruzu zlecili tej, która miała najniższy cennik. Hala kupiecka stanęła w niecały rok. Znaleźli projektanta, który w pomysłowy sposób wykorzystał specyficzną lokalizację i historię tego miejsca. Małżeństwo myliło się co do zakładu poligraficznego, w tym miejscu były zakłady naprawy taboru kolejowego. I na ich zwór zaprojektowana została galeria. Również cały wystrój nawiązywał do kolei.

Na ścianach wisiały duże zdjęcia pociągów a w podłogę wtopione były szyny kolejowe. Nawet jedna z restauracyjek podchwyciła pomysł i została zaaranżowana na wzór wnętrza wagonu kolejowego.

Najszybszy wywóz gruzu w poznaniu – http://www.gruzikpoznan.pl/wywoz-gruzu