You are currently viewing Nauka kitesurfingu za granicą

Nauka kitesurfingu za granicą

 

Wiele szkół nauki sportów wodnych organizuje wyjazdy na szkolenia kitesurfingowe, ponieważ zagranicą są lepsze warunki do nauki niż w naszym kraju. Jest wiele osób, które się na to decyduje, gdyż oprócz nauki można także zwiedzać i podziwiać uroki innego kraju.

Nauka kitesurfingu na wyjeździe

Owyjazdy kitesurfingowebecnie na rynku jest wiele szkół oferujących swoim klientom niedrogie wyjazdy kitesurfingowe. Niestety nie każdy może z tego skorzystać, bo taki wyjazd kosztuje nawet kilka tysięcy złotych. Pomimo swojej wysokiej ceny cieszą się ogromną popularnością. W cenie takiego wyjazdu wliczona jest opieka pilota, przelot samolotem w jedną i drugą stronę, transfer lotnisko-hotel-lotnisko, noclegi z wyżywieniem oraz ubezpieczenie uwzględniające amatorskie uprawianie sportu. Na świecie jest wiele miejsc, które od zawsze przyciągały zarówno kitesurferów jak i windsurferów. Trudno im się dziwić patrząc na zapierające dech w piersiach widoki. Wyjazdy odbywają się do miejsc charakteryzujących się płytką wodą oraz wiatrem, który jest idealny do szkolenia. Dzięki temu codziennie są dobre warunki do uprawiania kitesurfingu. Szkolenia odbywają się pod okiem doświadczonego instruktora, który dzięki temu wie jak postępować w trudnych sytuacjach oraz jak im zapobiegać. Jeśli nie ma wiatru można skorzystać z wypożyczalni motorówek lub wakeparku znajdującego się niedaleko plaży. Wyjazdy organizowane są po zakończeniu sezonu w Polsce w grupach kilkunastoosobowych. Jeśli nie znajdziemy dla siebie odpowiedniego terminu, istnieje możliwość dopasowania do indywidualnych potrzeb klienta.

Jeżeli chcemy mieć idealne warunki do nauki warto skorzystać z tego typu wyjazdów, które organizowane są od października w różne części świata. Dzięki temu możemy podziwiać piękne widoki Brazylii, Sardynii, Grecji oraz wielu innych pięknych miejsc.