You are currently viewing Naszywka to najlepsze miejsce na umieszczenie loga

Naszywka to najlepsze miejsce na umieszczenie loga

 

Nie ulega najmniejszej wątpliwości, iż naszywki wykonane z ekologicznej skóry są idealnym miejscem na umieszczenie firmowego loga producenta. Najczęściej wszyte są one w ubrania, buty, czy torebki. Są bardzo wytrzymałe, gdyż wykonane są z materiałów, które cechuje wysoka jakość. Mają wskazywać markę projektanta, ale nie mogą być zbyt widoczne i tandetne. 

Sztuczna skóra nadaje się do produkcji naszywek

naszywki eko skóraKażdy producent i projektant doskonale wie, że jeśli chodzi o naszywki eko skóra jest bardzo dobrym materiałem do umieszczania na nich firmowych znaków. Są bardzo wytrzymałe na wielokrotne pranie, suszenie oraz prasowanie. Najczęściej naszywane są na kieszeniach spodni oraz koszul, czy marynarek. Bardzo często możemy spotkać je na dodatkach do ubrań, jak torebki, czy buty. Idealnie wyglądają, gdy doszyte są do dżinsów oraz modnych trampek. Naszywki z ekologicznej skóry mogą mieć różne kolory i kształty, dzięki czemu mogą stanowić ozdobę do ubrań, nawet bez umieszczania na nich loga. Większość naszywek umieszczana jest na zewnątrz odzieży. Wielkość metek jest różna. By wyglądały one stylowo i elegancko musimy jednakże postawić na minimalizm, gdyż zbyt dusze naszywki, czy ozdoby mogą być po prostu kiczowate i tandetne. Niektóre metki wszywane są po wewnętrznej stronie. Dotyczy to zwykle tych metek, które mają opis produktu i sposoby jego czyszczenia, prania, czy użytkowania.

Naszywki z eko skóry są idealnym miejscem do umieszczania na nich loga producenta. Dzięki temu zawsze mamy pewność, że ubrania które kupujemy i nosimy są firmowe. Naszywki stanowią też subtelny dodatek do ubrań, butów, czy torebek. Chyba nie ma dżinsów, które nie miałyby naszywki. Musimy tylko pamiętać, że naszywki powinny być subtelne i bardzo wytrzymałe.