You are currently viewing Namiot na wesele

Namiot na wesele

Znalezienie odpowiednio dużej, ładnej, dobrze położonej sali, a do tego z satysfakcjonującą narzeczonych ceną, jest naprawdę sporym wyzwaniem. Dlatego właśnie coraz więcej par decyduje się, aby ich wesele odbyło się w namiocie bankietowym, a nie na wynajętej sali. Takie rozwiązanie ma sporo plusów i nie ogranicza się tylko do upalnego lata.

Impreza weselna w namiocie

namioty weselne podkarpackieNamioty na imprezę weselną czy innego typu przyjęcie występują w dużych rozmiarach, tak więc można dopasować je do liczby gości. Na naprawdę duże wesele można połączyć ze sobą dwa namioty, tworząc dwie spore sale. Firmy oferujące wynajem namiotów proponują często również całe niezbędne wyposażenie: oświetlenie, meble, obrusy. Jest też opcja wynajmu namiotu z podłogą, więc goście nie będą musieli tańczyć na trawie, ale na klasycznym parkiecie. Jeśli wesele nie odbywa się w upalne lato lub też trafi się nieco chłodniejszy dzień, to zawsze można skorzystać z wynajmu ogrzewania, które pozwoli na szampańską zabawę bez względu na temperaturę na zewnątrz. Jeśli z kolei jest bardzo gorąco, to przyda się klimatyzacja. Obecnie nie jest trudno znaleźć firmę, która oferuje na wynajem namioty weselne Podkarpackie to jedno z województw, w których można skorzystać z takiej usługi. Jest ona niewątpliwie tańsza niż wynajem sali, szczególnie jeśli dysponuje się miejscem na rozstawienie namiotu i nie trzeba płacić dodatkowo za wynajem przestrzeni na dzień lub dwa.

Jeśli chodzi o wystrój, namioty weselne prezentują się naprawdę pięknie i mogą konkurować z wieloma salami weselnymi. Można je dowolnie udekorować, konsultując to jeszcze z pracownikami firmy, która udostępnia nam namiot, tak więc jego wnętrze może stać się spełnieniem naszych marzeń o idealnym w każdym calu weselu.