You are currently viewing Największa zaleta zakupów robionych w Internecie

Największa zaleta zakupów robionych w Internecie

Mój mąż jest człowiekiem czynu, ja jego przeciwieństwem. Jestem świetna w wymyślaniu różnych planów i koncepcji. Potrafię zaoszczędzić pieniądze, dobrze zorganizować naszą rodzinę, a mąż świetnie wprowadza to w życie. Ostatnio nawet podratowałam jego kieszeń oraz budżety jego znajomych.

Czy warto kupować w hurtowniach wędkarskich online?

hurtownia wędkarska onlineZdenerwowałam się, gdy pewnego razu zauważyłam, że Marek kupił sobie nowy kołowrotek do wędki. Zauważyłam na nim cenę, a potem pojawiła mi się reklama kołowrotka w Internecie z ceną o połowę niższą. Sprawdziłam czy akurat ten był taki tani czy faktycznie on przepłacił. Okazało się, że ceny kołowrotków są o wiele niższe niż mój mąż wydał. Zapytałam czy o tym wie. Powiedział, że od zawsze kupuje w jednym sklepie wędkarskim, bo ma najbliżej. Zastanowiłam się ile rzeczy kupuje regularnie i ile już wydał, a raczej przepłacił. Zanosił się teraz z kupnem namiotu, krzesła i jakiś kulek proteinowych. Wiem, że jego kolega miał kupić sobie nową wędkę, a jeszcze inny miał w planie kurtkę. Ile oni muszą przepłacać za te akcesoria? Zapytałam czy nie może kupować przez Internet, że jest coś takiego jak hurtownia wędkarska online, że jest to wygodne i o wiele tańsze. Że jest to bezpieczne, bo zawsze jest czas na zwrot, gdyby zamówiona rzecz mu nie odpowiadała. Wiem, że Marek nie jest przyjacielem internetu. Raczej go toleruje, korzysta w pracy i na tym koniec. Zaoferowałam się, że będę im robiła na razie te zakupy, jeśli chcą. Przeliczyłam, że rocznie mogą na tych akcesoriach do wędkowania zaoszczędzić kilkaset złotych. Przekonało go to.

Porozmawiał z chłopakami, a ja już za kilka dni zamawiałam im pierwsze produkty. Byli tak zadowoleni, że za trzecim razem na zakupy online „wybrali się” już sami, beze mnie. Ja miałam święty spokój, że nie przepłacają i oni się cieszyli, że mogą wydać zaoszczędzone pieniądze na coś innego. I wszyscy są zadowoleni.