You are currently viewing Monitoring ahd w magazynie

Monitoring ahd w magazynie

 

 W pawilonie magazynowym gdzie wiele firm ma wynajęte powierzchnie doszło niedawno do włamania. Do razu po oddaniu magazynów do użytku ktoś wyniósł stamtąd trochę rzeczy. Na szczęście większość firm jeszcze nie zdążyła nic tam przewieźć, ale problem pozostał. Nie była do całkowicie bezpieczna dzielnica.

Monitoring i dbanie o bezpieczeństwo

monitoring ahdTrzeba było chronić swoje interesy. Jeśli złodziej raz się włamał, to może zrobić to po raz kolejny. Każda firma dostała ostrzeżenie i każdy kupił dobre zasuwy, kłódki, czy drugie zamki do drzwi swojego magazynu. Wszystko po to by nie doszło do kolejnej kradzieży. Warto jednak dmuchać na zimne i poza zabezpieczeniami został zamontowany monitoring ahd. Jest to najnowszy rodzaj monitoringu, lepszy niż zwykły analogowy. Kamery zostały ustawione przy wejściu do hal magazynowych. Obejmowały one wszystkie pomieszczenia. Każdy kto tu wchodził był widoczny na kamerze. Nie dało się ich zakryć, ponieważ były ustawione bardzo wysoko. W dodatku ich kable były ukryte, więc też nie dało się ich przeciąć. Jeśli ktoś chciałby majstrować przy kamerze to i tak jego twarz zostałaby nagrana. Każda firma miała podgląd na to co się dzieje przed magazynami. Można było sprawdzić, czy nie kręci się tam ktoś podejrzany, czy ktoś nie wszedł ,,na doczepkę” razem z zamawianym towarem. Monitoring to była dobra inwestycja. Czasem na kamerach widać było, że ktoś czai się koło wejścia do magazynu, ale jak zobaczył że są kamery, którymi nie może ,,się zająć” to odpuszczał i szedł w inną stronę.

Warto było kupić monitoring. Wszystkie firmy się na niego złożyły, więc całość kosztowała grosze, a jaki przyniosła efekt. Od tamtej pory towar na stanie jest bezpieczny i nikt się nie włamał do żadnego magazynu. Efekt został osiągnięty.