You are currently viewing Minikoparki CASE o różnej ładowności

Minikoparki CASE o różnej ładowności

Profesjonalny sprzęt na budowy i wykopy opiera się oczywiście na minikoparkach. Produkty i maszyny CASE charakteryzują się wyjątkową wytrzymałością i bardzo rozwiniętymi technologiami. Istnieje wiele modeli, które dostosowane są do różnych warunków terenowych, pogodowych i tonażu. ładowność to podstawowa cecha, która różnicuje minikoparki z tej kategorii.

Zwrotna koparka CASE do zadań specjalnych

minikoparki CASEZwrotność jest kolejną ważną cechą minikoparek. Obok ładowności liczy się zdolność do pracy w trudnych, wymagających warunkach. Takie właśnie panują na budowach w naszym klimacie. Zimą marznąca ziemia, przymrozki, śnieg i deszcz. Natomiast latem, wiosną i jesienią pracownicy budowy i wykopów związanych z robotami ziemnymi, muszą liczyć się z gwałtownymi ulewami, burzami, gradobiciem. Minikoparki CASE w każdej w opisanych sytuacji sprawdzają się na medal. Występują w kilku wariantach tonowych. Mają różną ładowność, od niewielkiej po duże tonowe osiągi. Wybór minikoparki uzależniony jest oczywiście od charakteru prac i rodzaju wykopów. Do prostych czynności na mniejszych budowach, do kopania światłowodów, tuneli i rur, warto postawić na małą, zwrotną i kompaktową koparkę CASE. Do bardziej wymagających zadań odpowiednie będą minikoparki o większym tonażu. CASE to synonim jakości i trwałości w branży budowlanej. Koparki z tej kategorii są niewielkie, ale poradzą sobie na klasycznych budowach, przy fundamentach, przyłączach.

Szukając minikoparki warto zwrócić uwagę na sprzęty CASE. Mają wysoką jakość i skonstruowane zostały tak, by spełniać najwyższe normy. Są zwrotne, nie ugrzęzną w błocie i nie wymagają częstego serwisowania. To sprzęt sprawdzony i godny najwyższego zaufania. CASE to znak jakości na rynku minikoparek i sprzętów na budowy oraz do wykopów.