You are currently viewing Mama pięknie wygląda z powiększonymi ustami

Mama pięknie wygląda z powiększonymi ustami

 

Moja mama postanowiła zaszaleć. Niedługo ma urodziny i wymyśliła sobie, że zafunduje sobie zabieg o którym długo marzyła. Sporo czytała o powiększaniu ust i wie jak cały zabieg wygląda. Znalazła bardzo dobrego fachowca, który świadczy takie usługi w naszym mieście. Postanowiła zapisać się na wizytę żeby przekonać się jak czy nie ma żadnych przeciwwskazań.

Mama powiększa sobie usta

powiększanie ust szczecinFachowiec powiedział dokładnie mamie jak cały zabieg wygląda. W internecie rożnie ludzie piszą i mama chciała się upewnić, że zabieg powiększania ust będzie bezpieczny i nie ma przeciwwskazań żeby u niej to wykonać. Powiększanie ust Szczecin jest często wykonywany w dzisiejszych czasach. Wiele kobiet decyduje się na niego. Jest to zabieg, który nie jest drogi. każdy praktycznie może sobie na niego pozwolić. Mama stwierdziła, że chce spróbować pomimo rożnego dyskomfortu, który może odczuwać w trakcie powiększania ust. Jestem w szoku, że moja mama się na coś takiego zdecyduje. Stwierdziłam jednak, że skoro to jej poprawi humor i będzie się lepiej czuła w swoim ciele to powinna spróbować. Mój tata także nie ma nic przeciwko więc mama zapisała się na sobotę. Mama na zabieg idzie z rana i już około jedenastej powinna być w domu. Nie mogę się doczekać jak mama będzie wyglądała z powiększonymi ustami. Zakład, który wybrała specjalistę, który wykona zabieg są znani w naszym mieście i mają sporo pozytywnych opinii. Mama już zapłaciła zaliczkę i jest gotowa na zmiany.

Mama już wróciła do domu. Wygląda lepiej. Od razu było widać, że dobrze się czuje i jest zadowolona z efektu, który udało się uzyskać. Mama czuje się pewniej i bardziej atrakcyjnie. Tacie efekt końcowy się podoba. Cieszymy się, że mama jest zadowolona bo to było dla nas najważniejsze. Podziwiam mamę, że odważyła się na taki zabieg.