You are currently viewing Ładny kokon w różnych kolorach

Ładny kokon w różnych kolorach

Dla noworodków rodzice bardzo często kupują kokony do spania. są dokonane, w których dziecko czuję się bardzo bezpiecznie. Wykonane z najlepszych materiałów można prac w wysokich temperaturach oraz w płynach przeznaczonych do prania ubrań dziecięcych. Piękny kokon niemowlęcy zamówimy na stronie internetowej lub u osoby, która zajmuje się szyciem handmade. Cena za kokon to koszt około 100 złotych.

Bawełniane kokonu dla noworodków

kokon niemowlęcyKokony dla noworodków zwykle można kupić gotowe w sklepach z artykułami dla dzieci. Kokon klasyczny wiązany jest na dole za pomocą tasiemki. Dzięki temu można uzyskać delikatny kształt jaja. U góry tam gdzie leży główka kokon jest szerszy. Natomiast na dole w nóżkach, trochę węższy. Dzięki temu dziecko czuje się trochę jak w brzuchu mamy. Jest mu bezpiecznie i ciepło. Kokony mają różne wypełnienie, najczęściej jest to wypełnienie puchem, które nie odkształca się nawet po praniu w wysokiej temperaturze. Kokon niemowlęcy może być również wykonany z różnych materiałów. Na pewno od jednej strony jest to miękka i przewiewna bawełna. Od drugiej tak samo miękki materiał minky. Jeden i drugi jest idealny dla delikatnej skóry dziecka. Miękkie i przyjemne otulacze służą dziecku nawet przez pierwsze 6 miesięcy. Dzieci zwykle lubią w nich spać, a nawet leżeć i odpoczywać.

Wszystkie produkty dla dzieci, w szczególności dla niemowląt, muszą być wykonane bardzo starannie. Takie też powinny być rożki noworodkowe lub kokony. Są to akcesoria dziecięce bardzo przydatne w pierwszym okresie życia dziecka. Kokony dziecięce wykonane z dwóch materiałów przydadzą się podczas snu dziecka. Dla dziewczynek można zamówić kokony w różowym lub miętowym kolorze. Dla chłopca na zamówienie kupimy zielone, niebieskie i w samochody.