You are currently viewing Kupno płaszcza z alpaki

Kupno płaszcza z alpaki

 

Zbliżała się jesień. Na dworze robiło się coraz chłodniej. Było już zbyt zimno na to, abym rano wychodziła do pracy w samej bluzie. Przejrzałam swoją garderobę i szybko doszłam do wniosku, że nie posiadam żadnego ładnego płaszcza, który pasowałby do moich codziennych stylizacji. Postanowiłam więc zakupić sobie odpowiednie ubranie na tę porę roku.

Znalazłam bardzo ładne płaszcze z alpaki

płaszcz z alpaki damskiBył mi potrzebny solidny i ciepły płaszcz z alpaki damski. W jednym z odzieżowych sklepów internetowych, gdzie zawsze robiłam zakupy, znalazłam takie ubranie. Znalazłam tam wysokiej jakości płaszcze wykonane z wełny z alpaki. Wiedziałam, że taka wełna jest bardzo ciepła i miła, delikatna w dotyku. Ubrania wykonane z alpaki bardzo dobrze sprawdzają się nawet przy największych mrozach. Wybrany przeze mnie płaszcz był dostępny w wielu różnych wariantach kolorystycznych. Mnie najbardziej spodobał się klasyczny, szary kolor. oczywiście ładny kolor nie był jedyną zaletą wybranego przeze mnie okrycia wierzchniego. Bardzo ważne było również to, że płaszcz był zapisane na dwa rzędy guzików, co było bardzo dobrym rozwiązanie, ponieważ dzięki temu wiatr nie porywał jego połów, a zimne powietrze nie dostawało się pod płaszcz, do skóry. Posiadał on także głębokie, zapinane kieszenie, w których bez problemu można było zmieścić telefon komórkowy czy kluczyki do samochodu.

Kiedy tylko przyszła do mnie zamówiona przesyłka, od razu ją rozpakowałam i przymierzałam płaszcz. Bardzo dobrze na mnie leżał i jeszcze tego samego dnia zaczęłam w nim chodzić po dworze. Byłam bardzo zadowolona, ponieważ okazał się on naprawdę wysokojakościowy. Chodzę w nim już drugi sezon i jak do tej pory nie mam do niego żadnych zastrzeżeń. Jest elegancki i bardzo dobrze pasuje do sukienek.