You are currently viewing Kupione okulary podobały się mężowi

Kupione okulary podobały się mężowi

 

Mój mąż niedługo miał urodziny. Postanowiłam zrobić mu dobry i przydatny prezent, z którego będzie korzystał. Mąż jest kierowcą i jeździ na tirach za granicę. Sporo go nie ma w domu ale dobrze zarabia. Niestety podjęliśmy taką decyzję bo chcemy zbudować dom a przy polskich zarobkach nie moglibyśmy sobie na to pozwolić. Kiedy mąż wraca do domu stara się nadrobić czas z dziećmi.

Zdecydowałam się na zakup okularów

okulary przeciwsłoneczne polaryzacyjne męskieSławek jest wspaniałym mężem i ojcem i zasługuje na dobry prezent. Sporo się zastanawiałam co wybrać i zdecydowałam się na okulary przeciwsłoneczne polaryzacyjne męskie. Przy okazji będą przydatne także w trakcie pracy. Prowadząc auto trzeba mieć dobre okulary żeby słońce nie oślepiało kierowcy w trakcie jazdy. Zdecydowałam się podjechać do galerii, która jest niedaleko naszego miesiąc zamieszkania. Maż akurat był w domu więc pojechaliśmy razem. Myślał, że potrzebuje jego pomocy przy zakupach a ja go zaciągnęłam do salonu optycznego. Powiedziałam sprzedawcy, że szukamy dobrych okularów, które będą dobre na oczu. Pan polecił nam kilka modeli. maż na spokojnie przymierzał wszystkie i zdecydował się ostatecznie na model, który najbardziej mu się podobał. Pięknie w nich wygląda. Były lekkie i wygodne. Pasowały do twarzy a co najważniejsze były solidnie wykonane. Posiadały odpowiedni filtr, który chroni oczy przed promieniami słonecznymi.

Przy zakupie okularów dostawało się także opakowanie więc mąż będzie miał gdzie je przechowywać, że by ich nie zniszczyć. Mąż był bardzo zadowolony z prezentu. On lubi praktyczne rzeczy, Dużo pracuje i wie jak ciężko jest zarobić pieniądze. Nie lubi jak się je wydaje na niepotrzebne gadżety, z których się nie korzysta. Byłam zadowolona, że mogliśmy wspólnie spędzić jego urodziny i nacieszyć się sobą.