You are currently viewing Kto mi pomoże przy rozwodzie?

Kto mi pomoże przy rozwodzie?

 

Od dłuższego czasu małżeństwo moje i mojego męża było fikcją. Nie dogadywaliśmy się ze sobą i żyliśmy bardziej „obok siebie”, aniżeli „ze sobą”. W końcu postanowiliśmy to zakończyć i się rozwieść. Spodziewałam się spokojnej rozprawy rozwodowej i pozwu za obopólną zgodą. Okazało się jednak, że mąż chce rozwodu z mojej winy, na co z pewnością nie zamierzałam się zgodzić.

Znalazłam prawnika od rozwodów w Szczecinie

rozwody - szczecinNa szczęście z pomocą przyszła mi moja przyjaciółka, która rozwodziła się już trzy razy. Poleciła mi ona naprawdę dobrego adwokata, którego specjalizacją były sprawne rozwody w Szczecinie. To miejscowość, w której mieściła się jego kancelaria adwokacka. Mieszkałam niedaleko, dlatego bardzo mi to odpowiadało. Przyjaciółka zapewniła mnie, że to bardzo dobry adwokat, który pomaga nie tylko przy uzyskaniu rozwodu, ale także uczestniczy w sprawach związanych z podziałem majątku, czy ustaleniem opieki nad dziećmi. Była to naprawdę wysoko wykształcona osoba, która posiadała wieloletnie doświadczenie w różnych procesach sądowych. Wobec tego nie pozostało mi już nic innego, jak umówić się u tego adwokata na wizytę i przedstawić moją sprawę. Nie wahałam się dłużej i zrobiłam to jeszcze tego samego dnia, tuż po pracy. Muszę przyznać, że nie spodziewałam się, że będę aż tak zadowolona z jej pomocy. Ten adwokat naprawdę okazał się świetny.

Dzięki niemu udało mi się szybko uzyskać rozwód z pomyślnym dla mnie zakończeniem. Nic dziwnego, że posiada on tak dobre opinie i rekomendacje poprzednich klientów. Naprawdę podchodzi on do wszystkich spraw z pełnym zaangażowaniem. Świetnie przygotował mnie on na to, co może czekać mnie w sądzie i z jakimi pytaniami ze strony męża muszę się liczyć. Wiedziałam jak się zachować, co z pewnością działało na moją korzyść.