You are currently viewing Księgowość i sukces związany z własną książką

Księgowość i sukces związany z własną książką

W moim życiu zawsze pojawiało się mnóstwo ludzi. Ja byłam cicha i większość czasu spędzałam w domu. Miałam jedną pasję, którą była literatura. Pewnego dnia stwierdziłam, że powinnam zacząć pisać książkę.

Skuteczna księgowość i kariera pisarska

księgowość w toruniuNie miałam w tym żadnego doświadczenia ale stwierdziłam, że zaryzykuję. Ostatecznie wyszedł mi całkiem przyzwoity kryminał. W tym czasie miałam już wynajęte biuro rachunkowe Toruń, które miało mi wszystko ułatwić. Na dodatek w wydawnictwie bardzo spodobał się mój pomysł i z wielkim zaangażowaniem czekałam na premierę. Dla mnie było to wspaniałe przeżycie, ponieważ nigdy wcześniej nie byłam zaangażowana w tak poważne wydarzenie. Jednak bardzo uspokoiły mnie moje usługi księgowe. Tak naprawdę nigdy nie odnajdywałam się w dokumentacji, a wiedziałam, że będę miała problemy z podatkami. Moim zdaniem było to bardzo ważne, ponieważ nie dopilnowanie pewnych spraw produkowało problemy z prawem. Po premierze okazało się, że mój kryminał przynosi coraz większe sukcesy i został nominowany do kilku znaczących nagród. Wtedy byłam bardzo dumna. Po miesiącu na moje konto przyszła pierwsza wpłata. Byłam z siebie naprawdę zadowolona. Na dodatek usługi rachunkowe wszystkim się zajmowały, a ja nie musiałam się niczym martwić. Dla mnie było to jedne z najlepszych rozwiązań jakie mogłam mieć. W tamtym czasie nie wiedziałam tak naprawdę co mam dalej robić. Trochę bałam się sławy i postanowiłam zostać w ukryciu. Moja księgowość  Toruń doskonale spełniała swoją rolę, a ja mogłam cieszyć się wolnym czasem.

Oczywiście w domu cały czas pracowałam nad czymś innym. Moja księgowa miała z mojego powodu bardzo duże zyski dlatego ciągle zwracała uwagę na to co robi. Taki charakter naszej współpracy bardzo mnie interesował.